Gönderen Konu: Bu fırsat kaçmaz kumbarakart bu yeni network sisteminde  (Okunma sayısı 3310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21 Ekim 2011, 00:53:04

Çevrimdışı coolbred

  • eTüccar Puanı: (0)
  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 13
  • Cinsiyet: Bay
  • Beğeni: 0
03 Kasım 2013, 23:10:55 beri konu sahibi foruma uğramadığından dolayı konu içeriği düzenlenmiştir  konu sahibi konusu ile ilgilenmeye karar verirse modlarla iletişime geçip uygun görülürse konusunu açtırabilir.

BüyükAile-KumbaraKart Sistemi Nedir ? Nasıl Çalışır ?
Sunum ve neden,
İçinde bulunduğumuz çağın getirdiği sosyo-ekonomik şartlar ve teknolojik gelişmeler, alış-veriş sistemlerinde ve buna bağlı olarak da ödeme sistemlerinde de bazı yeni gereçlere ve sistematik yapılara gerek duyulmasını ortaya koymuştur. Bu nedenle; Üretici-Satıcı-Tüketici zinciri içindeki ödeme ve gelir düzenine ayrı bir boyut kazandıran BüyükAile-KumbaraKart Sistemi doğmuştur. Bu düzen içinde gerçekleşen tüm yapısal düzenlemelerin kaynağı son ödeme noktasında yer alan satışa esas mali belgelendirme düzeni olduğundan düzenli ve sağlıklı bir ulusal ekonomik düzenin korunmasının yanı sıra, sistem içinde yer alan kişi ve kuruluşların ilişkilerindeki düzenin de belgeli garantisi olmaktadır. BüyükAile-KumbaraKart Sistemi ile ekonomik gelir dengelerinin çok daha geniş bir paylaşımına gidilirken, fiyatların alıcı/tüketici lehine sürekli ve düzenli iyileştirilmesinin sağlanması amaçlanırken, diğer bir yanda da mal ve hizmet satıcılarının da olabildiğince çok seçkin ve seçici bir tüketici kitlesine en az tanıtım maliyeti ile sürekli ve düzenli ulaşmasının sağlanması ile birlikte “ karşılıklı kazan-kazan ilkesi “ hedeflenmiştir. Bu noktada BüyükAile-KumbaraKart Sistemi devreye girerek amaç doğrultusunda, kendi içinde organize olmuş oldukça geniş ve seçici bir tüketici kitlesi oluşturarak, alıcılar ile mal ve hizmet satıcılarını, toptancıları ve üreticileri bir araya getiren bu sistematik yapıyı ortaya çıkmıştır.
BüyükAile-KumbaraKart Sistemi Nedir ?
Sistem, genel işleyiş açısından tüm ticari ilişkilerde olduğu gibi, paranın geçtiği her ortamda geçerli olacak bir ödeme aracılık hizmeti sistemi oluşturulmuş ve oluşan sistem içinde yer alan tüm kişi ve kuruluşların bu hizmet üzerinden belli bir kazanç elde etmesi amaçlanmıştır. Sistem, tüm toptan ve perakende mal satan, hizmet üreten özel ve tüzel kişiler ile tüm alıcıları bir dayanışma ortamında bir araya getiren sistematik bir organizasyon olarak ortaya çıkmıştır.
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

BüyükAile-KumbaraKart Sistemi Nasıl Çalışır?
Sistemin işleyişi ; Basit, pratik ve adil olduğu kadar ortaya çıkış nedenine bağlı olarak iki ana temel üzerine kurulmuştur..
1- Ticari ve Ticari olmayan Kurumsal nitelikte tüzel kişiler, Bu başlık altında; En küçüğünden en büyüğüne kadar tüm Ticari işletmeler, Şirketler, Dernekler, Vakıflar, Meslek odaları, Kooperatifler, Site ve Apt. yönetimleri, Belediyeler, Spor kulüpleri,
2- Mal ve Hizmet satın alan özel ve tüzel kişiler,
Bu başlık altında ise; 1. mad. de yer tüzel kişilerden mal ve hizmet satın alan, aidat vb. ödeyenlerin yanı sıra tüm özel kişiler yer almaktadır.
Görüldüğü gibi, mal ve hizmet üretip satanlar ile onları satın alanlar, kazan-kazan ilkesi ile bu sistem içinde karşılıklı olarak değil… İç içe ve yan yana bir araya getirilmiştir.
Sistem içinde yer alan satıcı durumundaki kurum ve kuruluşlar, bir yandan sistem içinde yer alanlara yaptıkları satışlar üzerinden belirli bir indirim oranı belirleyerek müşterilerine öderlerken diğer bir yandan da bünyelerindeki müşteri ya da üye konumundaki kişileri bu siteme davet ederler. Böylece bir yandan sistem büyürken, öte yandan da sisteme davet ettikleri kişi ve kuruluşların farklı sektör ve bölgelerde kazandıkları puanlardan da prim puanlar kazanırlar.
Bu özellik sayesinde, ticari kuruluşlar kendi müşterilerine verdikleri indirim puanlarının çok çok üstünde puanlar kazanırlar.BüyükAile-KumbaraKart Sisteminin bu uygulaması, şu ana kadar uygulanmakta olan tüm indirim ve indirim kartı sistemlerinden farklı kılan en önemli ayırıcı özelliğidir.
Satış anında verilen indirimin çok daha fazlası sistemin işleyişinden geri gelmektedir.
Satın alma işlemi yapanlar ise bu aldıkları indirimin belli bir kısmını ve kendileri gibi müşterileri sisteme dahil ederek, onların da satın alma işlemlerinden doğan puanlar üzerinden kazandıkları prim puanları, bu sistem içindeki konumlarına göre belirlenmiş bir dağıtım sistemi ve disiplini içinde aralarında paylaşırlar.
Bu özellik sayesinde, şu ana kadar uygulanmakta olan indirim ve indirim kartı sistemlerinde aldıkları indirimlerin dışında olarak, kendi gibi sisteme dahil ettikleri kişilerin ve kuruluşların ürettikleri puanlar üzerinden kazandıkları prim-puanlar üzerinden de oldukça ayrıcalıklı bir kazanç fırsatına sahip olurlar.
Bir yandan satıcıların oluşturduğu bir ticari yapı oluşurken, diğer bir yandan da müşterilerin oluşturduğu dayanışmacı geniş bir yapı oluşmaktadır. Bu sistemin önemli özelliği de bu yapıların karşı karşıya değil, iç içe ve yan yana bir konumda olmalarıdır.
 Bir sektörde satıcı konumunda olan, başka bir sektörde ise alıcı konumunda ( perakende sektöründe yer alan Marketler zinciri firma, enerji sektörü karşısında müşteri ) olabileceği gibi, aynı sektör içinde hem alıcı, hem de satıcı ( perakende sektörü içindeki Marketin, toptancılar karşısında müşteri ) olabilmektedir.
ÜYE OL
Kurumsal yapıdaki üyeler, BüyükAile-KumbaraKart Sistemine girerek,
*BüyükAile Sistemi içindeki tüm toptan ve perakende müşterilerine tanıtım giderleri olmaksızın öncelikli olarak ulaşarak yeni müşteriler edinebilirler.
*Reyon ve/veya ürün bazında özel kampanyalar yapabilir, özel fırsatlar sunabilirler,
*Kendileri gibi diğer kurumsal yapıdaki kuruluşları da sisteme katarak, onların sistem içindeki cirolarından pay alabilirler,
*Kendi müşterilerini/üyelerini sisteme katarak, bu kişilerin farklı sektör ve bölgelerdeki alış-verişlerinden de kazanç sağlayabilirler,
*En uygun sanal ve gerçek POS cihazı komisyon şartları ile tahsilât kolaylığı kazanırlar. Bireysel yapıdaki üyeler, son kullanıcılar, tüketiciler, BüyükAile-KumbaraKart Sistemine girerek,
* Sistem içindeki tüm toptan ve perakende satıcılara özel indirim avantajı ile ulaşırlar,
*Kurumsal yapıdaki kuruluşları da bu sisteme katarak, onların sistem içindeki cirolarından pay alabilirler,
*Kendileri gibi diğer bireysel kullanıcıları da sisteme davet ederek bu kişilerin alış-verişlerinden de kazanç/kazançlar sağlayabilirler. Böylesine iç içe geçmiş dayanışmacı ticari bir yapının ve BüyükAile-KumbaraKart Sisteminin içinde yer alarak herkesin birlikte kazanacağı bu sisteme girmek ve kazanç fırsatlardaki detayları öğrenmek için Nasıl Üye Olunur? Sayfasına giderek bedelsiz üyelik işlemlerine geçiniz.

ÜYE OL Kumbarakart Büyük Aile Projesi, büyük küçük oranlarda onbinlerce satın alma gücü bulunan üyeyi bir arada toplamayı amaçlamaktadır. Kumbarakart Büyük Aile, onbinlerce üyesi ile her çevreden oluşturduğu müşteri tipi ile Aile bireylerine Kumbarakart üyesi işyerlerinden ciddi oranda indirimler sağlama gücüne ulaşmayı hedeflemektedir. Büyük Aile Projesi, Birlikten Kuvvet Doğar deyimi mantığıyla çalışmaktadır. Üye İşyerlerine yüzbinlerce müşteri kazandırarak toplu alışverişlerden doğacak  indirimleri de Büyük Aile fertlerine adil bir plan çerçevesinde dağıtmaktadır. Kumbarakart Büyük Aile Kumbarakart Network marketing Sistemini kullanarak  oluşturduğu müşteri portföyünü, yani Büyük Aile Bireylerini üye işyerlerine sunarken bunun karşılığında üye işyerlerinden tamamen Büyük Aile bireylerinin çıkarları için özel indirimler ve parapuan talebinde bulunmakta ve bu özel indirimlerden Büyük  Aile bireylerinin kazancını ön planda tutmaktadır.
 

       Kumbarakart üye işyerlerinden yapacağınız her alışverişte ciddi oranda indirimler kazanırsınız. Kumbarakart Büyük Aile içersine katıldıktan sonra alışveriş yaparken pazarlık yapmanıza gerek yok . Çünkü kumbarakartba, sizin adınıza gerekli pazarlığı yapmış olucak. Hem de arkasına yüzbinlerce kumbarakartba üyesi olan büyük aile topluluğunu alarak. Size düşen sadece arakartınızı göstererek üye işyerlerinde cazip indirimlerle ihtiyaçlarınızı satın almak. Bunun yanında ben başkalarının aklıyla para kazanmak istiyorum, kumbarakart sisteminden ek kazançlar elde etmek istiyorum diyorsanız, tanıdığınız kişilere, arkadaşlarınıza hemen kumbarakartı tavsiye etmeye başlayın. Sizin kumbarakart sistemini tavsiye ederek Büyük Aile Projesi içersine dahil olan herkesin alışverişlerinden ve onlarında tavsiyesi sonucu sisteme dahil olan herkesin alışverişlerinden kazanç elde edeceksiniz. Tamamen ücretsiz olan Klasik kartlar ocak ayı içerisinde adreslere gönderilecektir Ücretsiz üyelik ve klasikkart başvurusu yapmak için tıklayınız.....

 

Detaylı bilgi almak ve Üye olmak için tıklayınız....
 KLASİK KART

Klasik Kart Özellikleri (ücretsiz alınır ve tavsiye edilir) Ücretsiz üyelik ve klasikkart başvurusu yapmak için tıklayınız...... Üye işyeri indirimlerinin %60’ı kart sahibinin hesabına aktarılır ve Kumbarakart hesabında birikir. Her ay, banka hesabı ile üye kullanımına sunulur.Kullanıcının cebinden ekstra para çıkmaz. Klasik kart sahibi, yaptığı her yeni üyenin alışverişinin %0.25 ini de alarak, sürekli bir gelirin de sahibi olur. Kart sahibi; üye işyeri kampanyalarına, fırsatlarına, internet üzerinden,indirimli ve gelir getiren alışverişlere, güç birliği programına katılım hakkına sahiptir.

Birinci sırasına 100 kişi kayıt yapabilir ve üyelerinin alışverişlerinden %0.25 para puan kazanır.

Silver Kart Özellikleri


2.paket Assist hizmeti ile , silver kart ; Bayilik -iş partneri- statüsünün ilk basamağıdır.Fatura karşılığında 300 tl + KDV ile, daha kazançlı bir sisteme dahil olmak demektir. Kendi alışverişlerinin toplam indiriminden, tercihe göre %10 ile % 50 arasında indirim, kart sahibinin kumbarasına aktarılır. Kart sahibinin kendisinden sonraki, aşağıya doğru 2 kademeden , %0.25, kumbarasına aktarılır. Egitim ve sunum paketine dahil olur (ayda 15TL+ KDV ). Kart sahibi reklam paketi satışından da %5 pay alır. İşyeri anlaşmaları yapabilme hakkına sahip olur.

Gold Kart Özellikleri

 

Eğitim ve sunum paketine dahil olur ( 30TL / ay artı KDV ) 3.paket Assist hizmeti ile, Silver karttan farklı olarak aşağıya doğru 3 kademedeki üyelerden %0.25 pay alır Araba, ev, altın gibi yatırımlar için, Güç birliği ekibi oluşturma hakkına sahiptir ve, grup organizasyonu komisyonundan da, %5 pay alır. Ustalık düzeyine çıkma hakkı bulunan gold kart sahibi, usta seviyesinde, 2 kol için baremlerle; %5, Üye işyerlerine yapacağı reklam satışı paketinden, %10 pay alır. Arzu eden gold kart sahibi, kumbarada birikenler ve/veya ekleri ile 4000 artı KDV lık Platin Kart, sahibi olabilirler.

Platin kart özellikleri

4.paket Assist hizmeti ile Gold karttan farklı olarak; Araba, ev, altın gibi yatırımlar için, güç birlıği ekibi oluşturma ve, grup organizasyon komisyonundan, %10 pay alma hakkına sahiptir. Eğitim ve sunum paketine dahil olur (60TL / Ay ) Gold karttan farklı olarak aşağıya doğru 4 kademedeki üyelerden %0.25 pay alır Yaptığı üye iş yerinin cirosundan, %0.1 prim alma hakkına sahip olur. Ustalık primine hak kazanır Üye işyerlerine yaptığı, reklam satışı paketi üzerinden, %15 prim alır. Ulusal, uluslararası kariyer yapma hakkı kazanır ve genel havuzundan pay alır eğer en az 3 hattını maksımum kazanç seviyesine getirmişse . 1 yıl, back up/asist hizmetinden de ücretsiz,sonraki yıllardaki uygulamalarda indirimli olarak yararlanır.

KAZANÇ SEVİYELERİ(altta oluşan ciro)

1 TL:1 PUAN

100 TL: PUAN DEÐERİ SEVİYESİ %4

200 TL:PUAN DEÐERİ SEVİYESİ %8

400 TL:PUAN DEÐERİ SEVİYESİ %12

800 TL:PUAN DEÐERİ SEVİYESİ %16

1600 TL:PUAN DEÐERİ SEVİYESİ %20

3200 TL:PUAN DEÐERİ SEVİYESİ %24

7400 TL:PUAN EÐERİ SEVİYESİ %28

15000 TL:PUAN DEÐERİ SEVİYESİ %32

(silver gold platin paket sahipleri için geçerlidir.Aradaki üyeler kademe arası farkı alır.)

USTALIK PRİMİ

Her bir üye altında 2 üyeyi maksimum puan seviyesine ulaştırdığında %5 Üç kişiyi maksimum seviyey ulaştırdığında

artı %0.25 3 ve 6 ayda bir kar payı alır.


Büyük Aile
 
Kanunlara uygun bir çalışma metodundan taviz vermemek,Ücretsiz üye kaydına rağmen,üyenin kaydettiği, bir sonraki halkadan da,üyeye sürekli ve pasif bir gelir sağlamak…

Büyük aile işyerleri için tv reklam paketi 6 dakikası 1200&1500 tl

Silverkart sahibi reklam paket satışı gelirlerinden %5

Goldkart sahibi reklam satışı gelirlerinden %10,araba ev altın organizasyonundan %5

Platin kart sahibi reklam satışı gelirlerinden %15,araba ev altın organizasyonundan %10

 

NASIL ÜYE OLUNUR

Üstteki linkten siteye giriş yapın ve ÜYE OL kısmına tıklayınAçılan formda devam yazısına tıklayarak kişi kaydına gerçek kişi,ticarethane,topluluk vs ise tüzel kişiliği işaretleyin.

Tavsiye eden kısma ............ yazmayı unutmayın.

ÖNEMLİ

Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra E-Posta adresinizden Türkiye sıralamasında kaçıncı kişi olduğunuzu öğrenin ve O Üye numaranızı unutmayın üye yaptığınız kişilere tavsiye üye numaranızı veriyorsunuz onlarda sizin tavsiye üye numaranızla üye oluyorlar.Herkişi 100 kişiye tavsiye edebilir.Siz 100 kişiye tavsiye etseniz onların herbiride 100'er kişiye tavsiye etse eder size 10.000 kişi milyonlara ulaştıklarını düşünün yaptıkları her alış verişten %0,25 kazanacaksınız vede bunun dahasıda var bu sadece başlangıçtır.Detaylar için www.kumbaramkartba.com adresinden bakabilirsiniz.Başvurmuş olduğunuz KLASİK kart adresinize hemen postalanmıyor Ocak ayından sonra dağıtımlara ve reklamlara başlanacaktır bu süreye kadar ne kadar çok üye yaparsanız o kadar sizin için vede yakınlarınız için bir nimettir.Bu sistemi kesinlikle hafife almayın diyorum başkada birşey demiyorum

 

Hayata geçiren: Cevdet Tellioğlu & Denizbank
Proje ismi: BüyükAile projesi
Denizbank kumbarakart
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 00:53:28 Gönderen: hakanatik01 »