Gönderen Konu: Video ve Fotoğraflara Kolay ve Toplu Şekilde Logo ve Yazı Ekleme VisualWatermark  (Okunma sayısı 1398 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24 Nisan 2019, 20:06:22

Çevrimdışı weber

  • eTüccar Puanı: (0)
  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 31
  • Cinsiyet: Bay
  • Beğeni: +1
Merhaba arkadaşlar;

Bir süredir fotoğraflara ve videolara logo ekleyebileceğim, üzerlerine yazı yazabileceğim kullanışlı, bilgisayarımı yormayan ve ekonomik bir uygulama arıyordum ve istediğim şeyi buldum. Eğer sizin de böyle bir ihtiyacınız varsa, çocukların bile kolaylıkla kullanabileceği bu programı tavsiye ederim.

Öncelikle benim en beğendiğim özelliği fotoğraflara toplu ve seri olarak logo ekleyebilmesi. Tek tek uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Diğer hoşuma giden şey aldığınız lisansın üç beş aylık değil, ömür boyu olması. Ayrıca aldığınız lisans hem fotoğraf hem videolar için geçerli. Lisans alır ve 30 gün içerisinde memnun kalmazsanız para iadesi ertesi iş günü gerçekleşmekte.

Filigrana odaklanan bir uygulama olduğu için karmaşık şeyler yok. Eklemek istediğiniz logoyu seçiyorsunuz ya da yazıyı yazıyorsunuz. Eğer metin, simge ekleyecekseniz font, saydamlık, boyut ve konum ayarlayarak filigrana hazır hale getiriyorsunuz. İstediğiniz çözünürlükte çıktı alabilmeniz yine kullanışlı bir özellik. Ayrıca uygulama internete ihtiyaç duymadığı için yavaş internetinizin olması ya da internetiniz olmaması önemli değil.

Filigran işleminin nasıl yapıldığını gösteren videolar:

Fotoğrafa logo ekleme:
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.


Videoya logo ekleme:
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.Uygulama windows, mac ve adnroid platformlarında çalışmaktadır.

Android indir:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.visualwatermark.visualwatermark&utm_source=visualwatermark-com

Daha fazla bilgi: https://www.visualwatermark.com

İletişim adresi: https://www.visualwatermark.com/support/

Satın Almak İçin: https://www.visualwatermark.com/buy/
 
Eğer satın alacak maddi gücünüz yoksa uygulama hakkında tanıtım yazısı yazıp sitenizde paylaşarak lisans sahibi olabilirsiniz.