Gönderen Konu: YATIRIMSIZ PARA KAZANMAK ?  (Okunma sayısı 1396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26 Şubat 2017, 05:18:06

Çevrimdışı v_o_lk_a_n

  • eTüccar Puanı: (0)
  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 45
  • Cinsiyet: Bay
  • Beğeni: +5
YATIRIMSIZ PARA KAZANMAK ?
« : 26 Şubat 2017, 05:18:06 »
0
Konuyu inşallah doğru yere açmışımdır.

YATIRIMSIZ PARA KAZANMAK ?
Eğer yatırım sitelerinden para kazanmak istiyorsanız, bu sayfayı lütfen dikkatinizi vererek ve sonuna kadar okuyun.Nereden başlamalıyım sorusunu cevaplamadan önce değinmek istediğim başka bir nokta var.
Hiç yatırım yapmadan kazanmak mümkün mü?

Bu sorunun cevabı hem evet hem hayır. Neden diye soracak olursanız bu yatırım sitelerinde size verilen bonusları kullanmak için bile belli bir yatırımınız olması gerekmektedir. Örnek verecek olursak Bitluna ve Recyclix.

Bitluna açılmadan önce sistem açılana kadar kayıt olan herkese 10 USD hediye edeceğini açıkladı. Bir çok kişi bu beleş parayı alabilmek için kayıt oldu. Firma sözünde durdu mu diye soracak olursak, evet kısmen durdu. Sistem açıldıktan sonra, sistem açılmadan üye olan kişiler en az 50 USD değerinde reklam paket satın alırsa, hediye 10 USD değerinde reklam paketiniz gece 12 den sonra aktif olacağını açıkladı. Yani yatırım yoksa 10 USD bonus ta yok.

Gelelim Recyclix firmasına kayıt olan herkese 20 Euro hediye edeceklerini söylüyorlar, ve evet bu sözü de gerçekleştiriyorlar. Bu hediye para size her döngü para da kazandırıyor, ama ortaklıktan çıkmak istediğinizde sistem bu parayı direk kesiyor ve anaparanızın %75 ini size geri ödüyor. Ayrıca sisteme yatırım yapılmadığı sürece üyeliğiniz deneme üyeliği oluyor. Bu deneme üyelikler de eğer 60 gün içerisinde yatırım yapılmaz ise otomatik siliniyor. Yani yatırım yoksa 20 Euro bonus ta yok.

Peki yatırım yapmadan kazanmak ta oluyor dedin, bu nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim. Bazı firmalar size bonus altında hiç yatırım yapmadan para kazanma imkanı sağlıyor. Bunlara örnek olarak Bitluna ve Richmondberks 'i gösterebiliriz.

Az önce Bitluna 'ya yatırım yapmadan 10 USD kazanamazsın şimdi aynı firmadan yatırımsız para kazanma yolu var diyorsun, kendi dediğini yalanladın dediğinizi duyar gibiyim. Bunun açıklaması da çok basit. Firma kendi içerisinde bir sistem kurmuş günde 10 tane reklam izleyip size para kazandırıyor. Yalnız bu paralar genellikle 0.001 USD bazen 0.01 USD. Yani reklam izleyerek para kazanma içi çok zor.

Hazır Bitluna dan bahsetmişken, firmanın söylediği günde %2.5 e kadar kar. Burada %2.5 e kadar deme sebebi aslında günde (yanlış hatırlamıyorsam) %1.25 kar getiriyor ve siz o 10 tane reklamı izleyip günlük görevleri tamamlarsanız kar oranı %2.5 e çıkıyor. Siz oradaki reklamlardan başka yatırım sitelerine üye olursanız, sizden referans geliri sağlıyorlar. Sizin karınız artarken firma gene kazanıyor. Ben henüz yatırım yapmadım bu sisteme. Ama yatırım yapmayı düşünenler varsa araştırmalarıma göre (şu an 18 Şubat 2017) ödeme yapıyor ve ödemeler anında hesabınıza geçiyor. Ayrıca sistemde zar oyunu var. Kazancını artırmak isteyenler şansına güvenenler deneyebilir.

Gelelim Richmondberks 'e firmanın tanıtım sayfasında vermiş olduğu bonusları detaylıca anlatmıştım. Kısaca hatırlayalım.
Kayıt olursan 10 RBD ,Sosyal ağlarda paylaşırsan 50 RBD ,Profil bilgilerini doldurursan 15 RBD ,Akıllı telefona indirirsen 25 RBD ,Yüzünüzü gösteren bir video çekip youtube da paylaşırsan 10 RBD ,Toplam 110 RBD bonus. Bu da günlük %0.05 kar getiriyor yani 20 günde 1 RBD kar.
Buna ek olarak firma bazen başka bonuslar getiriyor. Örneğin en son getirdiği bonus chrome yada firefox uyarılarını aktif yap 10 USD kazan.Tabi bu da bonus hesabınıza aktarılıyor. Yani hiç yatırımsız para kazanmak çok zor.

Yatırım yapmadan para kazanılacak başka yollar daha var. Örneğin link kısaltma , BTC kazandıran oyunlar , anket doldurmak veya görevler yapıp para kazandıran yandex toloka. Bunları yatırım sitelerine katılmadan denedim. Evet para kazanıyorsunuz. Ama tüm gününüz bilgisayar başında geçiyor ve kazanç çok yüksek değil. Ben bu sayfada şu an bu konulara yer vermiyorum.