Gönderen Konu: Youtube üzerinden para kazanma  (Okunma sayısı 148931 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06 Eylül 2014, 00:06:34Yanıtla #180

Çevrimdışı greant64

• eTüccar Puanı: (0)
  • Acemi Üye
  • **
  • PTC pis is %90 batar,paranızdan olursunuz :)
Ynt: Youtube üzerinden para kazanma
« Yanıtla #180 : 06 Eylül 2014, 00:06:34 »
0

para kazanma ayarlarını bir kontrol eebilir misiniz bunlardan hangileri işaretlenmiş(tick atılmış olmalı)
bilgi verirseniz çok sevinirim arkadaşlar

Sponsor Linkleri

06 Eylül 2014, 00:14:17Yanıtla #181

Çevrimdışı CHeLeP

• eTüccar Puanı: (2)
  • Tam Üye
« Yanıtla #181 : 06 Eylül 2014, 00:14:17 »
0
1. sorum var birde edit isteğim :)
Sorum şu neobux gibi yerlere zaman zaman rekalm veriyoruz diyelim araya bir iki yutube videosu ekleyerek versek o reklamları sorun olur mu surf tarzı siteler gibi bir ksııtlama oluyormu yoksa izlensin de nasıl olursa olsun mantığımı var bu videolarda ?

edit önerimse ana konuya baktım şimdi hızlıca göz atayım dedim freedomdan vazgeçtiysek onu çıkarıp diğer 2 konumuzuda buranın ana konusuna ekleyek derim :) en azından linkelri ekleyek önerilen partnerler gibi olur mu ? konu senin tabiki öneri olarak yazdım :)

"Sıfırdan youtube kanalı açıp izlenim sayısını artırmak istenelere freedom networku öneriyorum." Bu değişmeli artık dimi ? ben     
QuizGroup olana başvurucam freedomla işim yok artık önerilmiyor değil mi doğrumu anladım çok yazılınca vakit bulup okuyamadım baştan sona bölük bölük gö<z atmıştım önceden kusura bakma yanlış anladıysam yarın vaktim olacak o zaman baştan  tüm konuları okuyacam o yüxden bugünlük başka sorum yok sonra başını çok ağrıtabilriim :PP :)

Sorunun cevabını tam olarak bilmiyorum. Bazıları videolarını bu şekilde suni bir şekilde izlettirerek youtubeda ana sayfada çıkıyorlar. Tabi bu youtube un istemediği birşey ama yapanlar var. Yakaladığı zaman kanalı kapatabilir. Tecrübe etmediğim için çok sağlııklı yorum yapamıyorum.

Edit önerine gelicek freedomda sıkıntı olduğunu anlayınca zaten editledim para kazanmak için değil izlenim artırmak için üye olun diye not düşmüştüm. Tabi milletin kafası karışıyorsa kaldırabiliriz. Diğer 2 konumuza gelecek olursak her biri ayrı bir network ve özellikleri farklı bence kesinlikle ayrı olmalı. Hatta freedom için bile ayrı bir konu açılabilir.

06 Eylül 2014, 00:15:05Yanıtla #182

Çevrimdışı CHeLeP

• Tam Üye
« Yanıtla #182 : 06 Eylül 2014, 00:15:05 »
0

para kazanma ayarlarını bir kontrol eebilir misiniz bunlardan hangileri işaretlenmiş(tick atılmış olmalı)

Ben en alttaki hariç hepsini işaretliyorum.

06 Eylül 2014, 00:15:38Yanıtla #183

Çevrimdışı hakanatik01

• eTüccar Puanı: (21)
  • Forum Müdavimi
  • Srebrenitsa
« Yanıtla #183 : 06 Eylül 2014, 00:15:38 »
0

Vakit ayırıp konuyu okumakta fayda var bende okumadım ama aynı sorularda sorulabilir yarın vakit ayırıp tek tek okuyacağım sanada tavsiye ederim;)
Soru burda sorulmuş Aklımda kaldığı kadarıyla;
http://www.gelirkapisi.com/diger-siteler/youtube-uzerinden-para-kazanma/msg202550/#msg202550
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2014, 00:15:52 Gönderen: hakanatik01 »
ya rab bir hilal uğruna ne güneşler batıyor

06 Eylül 2014, 00:21:03Yanıtla #184

Çevrimdışı hakanatik01

• Forum Müdavimi
  • Srebrenitsa
« Yanıtla #184 : 06 Eylül 2014, 00:21:03 »
0
Edit önerine gelicek freedomda sıkıntı olduğunu anlayınca zaten editledim para kazanmak için değil izlenim artırmak için üye olun diye not düşmüştüm. Tabi milletin kafası karışıyorsa kaldırabiliriz. Diğer 2 konumuza gelecek olursak her biri ayrı bir network ve özellikleri farklı bence kesinlikle ayrı olmalı. Hatta freedom için bile ayrı bir konu açılabilir.
Önermiyorsun ozaman yapmayam :) Zaten bir günde o kadar aşırı trafik olup sonra azalmasıda dikkat çeker incelerler kesin teşekkür ettim cevabın için ;
Önerim için Ayrı konu tabiki olsun yoksa zaten sorular çok karışır  ana konu bu  onada networklerin linklerinin konusunu eklesek mi  dedim misal adını unuttum gene :D quizli olan network yok  ilk mesajda ;

06 Eylül 2014, 00:23:36Yanıtla #185

Çevrimdışı greant64

• Acemi Üye
  • **
« Yanıtla #185 : 06 Eylül 2014, 00:23:36 »
0
ben daha pek fazla bir video eklemedim 7-8tane falan video ekledim sadece. Fakat kanalımı daha ziyaret eden bile hiç olmamış öyle yazıyor eklediğim videoları da daha hiç izleyen olmamış.
ne yapmam gerekiyor tam olarak çözemedim.
siz nasıl ulaşıyorsunuz öyle 2000 gösterime falan.
bir eksikliğim mi var acaba

06 Eylül 2014, 00:26:39Yanıtla #186

Çevrimdışı hakanatik01

• Forum Müdavimi
  • Srebrenitsa
« Yanıtla #186 : 06 Eylül 2014, 00:26:39 »
0
Taglarını yanlış yazıyor olabilirsin aramalar için belkide en önemli kısım orası :) Birde facebook twitter falan oralarda paylaşırsan bence kısa sürede o rakamlara gelirsin ;)

06 Eylül 2014, 00:38:08Yanıtla #187

Çevrimdışı CHeLeP

• Tam Üye
« Yanıtla #187 : 06 Eylül 2014, 00:38:08 »
0
ben daha pek fazla bir video eklemedim 7-8tane falan video ekledim sadece. Fakat kanalımı daha ziyaret eden bile hiç olmamış öyle yazıyor eklediğim videoları da daha hiç izleyen olmamış.
ne yapmam gerekiyor tam olarak çözemedim.
siz nasıl ulaşıyorsunuz öyle 2000 gösterime falan.
bir eksikliğim mi var acaba

kanalını özelden gönderebilirsen gözatayım istersen :)

06 Eylül 2014, 00:39:18Yanıtla #188

Çevrimdışı CHeLeP

• Tam Üye
« Yanıtla #188 : 06 Eylül 2014, 00:39:18 »
0
Önermiyorsun ozaman yapmayam :) Zaten bir günde o kadar aşırı trafik olup sonra azalmasıda dikkat çeker incelerler kesin teşekkür ettim cevabın için ;
Önerim için Ayrı konu tabiki olsun yoksa zaten sorular çok karışır  ana konu bu  onada networklerin linklerinin konusunu eklesek mi  dedim misal adını unuttum gene :D quizli olan network yok  ilk mesajda ;

tmm en kısa zamanda ana konuyu elden geçiricem bir kaç tanede konu açıcam :)

06 Eylül 2014, 00:45:34Yanıtla #189

Çevrimdışı greant64

• Acemi Üye
  • **
« Yanıtla #189 : 06 Eylül 2014, 00:45:34 »
0
Taglarını yanlış yazıyor olabilirsin aramalar için belkide en önemli kısım orası :) Birde facebook twitter falan oralarda paylaşırsan bence kısa sürede o rakamlara gelirsin ;)

hakan hocam tagları nasıl yapıcaz valla hiç bir şey bilmiyorum etiketler kısmına kafama göre isim yazıyorum. Biraz açıklayabilir misiniz bir de acaba mümkünse bir iki örnek verebilir misiniz? Komik videolar için tagları ne diye yazıp seçeyim mesela örneğin.