Tangled - Tangled Social ile Millix Kazan

Başlatan smbllr424, 27 Haziran 2024, 02:04:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

smbllr424

Tangled Social, kullanıcıların içerik paylaşarak, video yükleyerek, beğeni ve yorum yaparak Millix adı verilen kripto para birimi kazandıkları sosyal medya platformudur.

Millix nedir?

millix, hız, ölçek, enerji verimliliği ve basitlik gibi temel ilkeleri kullanarak sıfırdan inşa edilmiş merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

Tangled Social, dünyadaki her ülkeden ve milletten insanlarla kolayca tanışmanızı sağlar. Bunu yaparken de; sitede aktif olduğunuz ortalama her 10 dakika için size 50.000 millix verir, eğer Tangled Browser ile giriş yapmışsanız kazançlarınız iki katına çıkar.

Tangled Social'da, yorum yapmak, içerik paylaşmak, beğeni atmak, farklı etkileşimlerde bulunmak ve grup kurmak için millix'e ihtiyacınız vardır. Diğer kullanıcılara millix'i bahşiş olarak verebiliyorsunuz. Bu sizi korkutmasın harcadığınız milix fazlasıyla geri dönüyor.

Birkaç yorum yapıp, bir içerik paylaştıktan hemen sonra hesabımda 0,10 usd değerinde millix birikti.Sitede henüz ref gelirleriyle alakalı net bir bilgi yok ama ortaklık programı mevcut. Ref linkimden üye olursanız sevinirim, ayrıca birbirimize destek olmak için abone olmayı ve kullanıcı adınızı yazmayı unutmayın.

Üye olmak için tıklayınız


cocoextra


smbllr424

Alıntı yapılan: cocoextra - 28 Haziran 2024, 12:37:49@smbllr424 konu onayınız verilmiştir  (ok)
teşekkürler  (spk)

öğrenebildiğim kadarıyla henüz bir borsada listelenmemiş, bir nevi airdrop olarak düşünülebilir.

kullanacak olanlar tangled browser ile giriş yaptığınızda her 10 dakika için 100,000 millix diğerleriyle 20,000 millix veriyor.

https://swapland.io/ köprüsüyle alım yapılabiliyor, https://millix.com/ sitesinden btc karşılığı al/sat yapıldığı yazıyor ama kyc istediği için henüz test etmedim,

ayrıca site içi market bölümünden alım ve satım işlemleri polygon ağı üzerinden USDC karşılığı yapılmakta, gerekli olan hesap doğrulamasıdır;

Sell your Millix for USDC stable coin. When you sell, a payment of USDC will be sent to you on the Polygon network .

Account verification is required for selling millix.

smbllr424

Siteden 1. ödeme alındı, ödeme kanıtlarına eklendi  (ok)

https://www.gelirkapisi.com/index.php?topic=40822.new#new

site zamanla farklı coinler karşılığı millix satışını site içinde açacağını söylüyor.

oluşturulan içerikler görüntülenme karşlığıda millix kazanıyor, üye olmasanız bile destek amaçlı alt linten içeriğimi görüntülerseniz bana katkıda bulunmuş olursunuz.

oluşturulan içerikler sosyal medya hesaplarında paylaşılabiliyor. görüntülemeyi fazla tutabilecek olanlar için oldukça ideal

https://t.co/wuYTloboQx

smbllr424

ikinci ödeme alındı, kanıtlara eklendi  (spk)

https://www.gelirkapisi.com/index.php?topic=40822.msg640870#msg640870

ödemeler şimdilik USDC cinsinden polygon ağına,