Gönderen Konu: Kazims İle Farkında Olmanın Zamanı  (Okunma sayısı 30361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12 Ekim 2018, 19:59:14Yanıtla #50

Çevrimdışı Neutron

• eTüccar Puanı: (4)
  • Kıdemli Üye
Ynt: Kazims İle Farkında Olmanın Zamanı
« Yanıtla #50 : 12 Ekim 2018, 19:59:14 »
+1
@enderege  İmzanı ödünç alıyorum Bize bu dünya atalarımızdan miras kalmadı, Çocuklarımızdan ödünç aldık. (Kızılderili Atasözü)

Doğa da bizim keyfimizce katledip yok edebileceğimiz bir şey değildir ve onu iyi bir durumda gelecek nesillere teslim etmek zorundayız. Sadece yaşadığımız hayat süresini düşünerek doğaya istediğimiz gibi zarar veremeyiz. Bizden önce yaşayanlar öyle yapsaydı zaten şu an yaşayacak bir dünyamız muhtemelen olmazdı. (Nejla Nur Guney den alıntıdır)

« Son Düzenleme: 12 Ekim 2018, 19:59:50 Gönderen: Neutron »
Bende 1 yumurta sende 1 yumurta var Ben sana 1 yumurta versem sen bana 1 yumurta versen bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur
Bende 1 bilgi sende 1 bilgi var Ben sana 1 bilgi versem sen bana 1 bilgi versen bende 2 bilgi sende de 2 bilgi olur KONFÜÇYÜS

Sponsor Linkleri

13 Ekim 2018, 15:46:29Yanıtla #51

Çevrimdışı kazims

• Genel Moderatör
  • eTüccar Puanı: (35)
  • Forum Müdavimi
    • SEN DE KAZAN
« Yanıtla #51 : 13 Ekim 2018, 15:46:29 »
-1
AK Parti'den Brunson açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten geldi:

Yargısal akış şu aşamada tamamlandı, ABD'den gelen tehditlere prim vermedik,Türkiye dayatmalara teslim olmamıştır.

***Teşekkür ederiz. Çok sağlam durdunuz. Hiç prim vermediniz. Hiç bir dayatma olmadı.***

@manjimurai @smbllr424 @Neutron

Teşekkür bekliyoruz artık  +1
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2018, 15:47:55 Gönderen: kazims »
Bitcoin Kazan ( Çark-Bet ): https://bit.ly/3rbqErJ

13 Ekim 2018, 20:41:31Yanıtla #52

Çevrimdışı smbllr424

• eTüccar Puanı: (13)
  • Forum Müdavimi
  • bol kazancçlar herkese
« Yanıtla #52 : 13 Ekim 2018, 20:41:31 »
0
AK Parti'den Brunson açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten geldi:

Yargısal akış şu aşamada tamamlandı, ABD'den gelen tehditlere prim vermedik,Türkiye dayatmalara teslim olmamıştır.

***Teşekkür ederiz. Çok sağlam durdunuz. Hiç prim vermediniz. Hiç bir dayatma olmadı.***

@manjimurai @smbllr424 @Neutron

Teşekkür bekliyoruz artık  +1
ben artık yapılan siyaseti ''çark siyaseti'' olarak görüyorum..

dün söyle bugün inkar et, dün söyle bugün tersini yap..eskiden de kısmen böyleydi ama şimdiki gibi insanın gözüne parmaklarcasına yapılmıyordu..

papazı verdik ülkemize hayırlı olsun, alacagız diyenlerede helal olsun..

şaşırdıgım ikinci bir konu; malum olay! doğru yada yanlış ortada taciz iddası var..burun kırma var (ifadesinde kendide kabul etmiş darp olayını) kamuya ait bir hastaneye silahla giriş var..görüntülerde hal hatır sohbetide olmadıgı belli..silah ruhsatsız! kamuya ait alanda kasıtlı/yada hatalı ateş etme var..bu kişi serbest..

nomal bir vatandaş olsaydı ne olurdu?

13 Ekim 2018, 22:23:20Yanıtla #53

Çevrimdışı kazims

• Genel Moderatör
  • Forum Müdavimi
    • SEN DE KAZAN
« Yanıtla #53 : 13 Ekim 2018, 22:23:20 »
-1
ben artık yapılan siyaseti ''çark siyaseti'' olarak görüyorum..

dün söyle bugün inkar et, dün söyle bugün tersini yap..eskiden de kısmen böyleydi ama şimdiki gibi insanın gözüne parmaklarcasına yapılmıyordu..

papazı verdik ülkemize hayırlı olsun, alacagız diyenlerede helal olsun..

şaşırdıgım ikinci bir konu; malum olay! doğru yada yanlış ortada taciz iddası var..burun kırma var (ifadesinde kendide kabul etmiş darp olayını) kamuya ait bir hastaneye silahla giriş var..görüntülerde hal hatır sohbetide olmadıgı belli..silah ruhsatsız! kamuya ait alanda kasıtlı/yada hatalı ateş etme var..bu kişi serbest..

nomal bir vatandaş olsaydı ne olurdu?

normal vatandaşa ne olacağını sen daha iyi biliyorsun.

Bunu sorman bile abesle iştigal  :DD -:))

Bu ülkede arkan oldumu kimse seni yıkamaz.

14 Ekim 2018, 14:49:02Yanıtla #54

Çevrimdışı enderege

• eTüccar Puanı: (17)
  • Forum Müdavimi
« Yanıtla #54 : 14 Ekim 2018, 14:49:02 »
+2
@enderege  İmzanı ödünç alıyorum Bize bu dünya atalarımızdan miras kalmadı, Çocuklarımızdan ödünç aldık. (Kızılderili Atasözü)

Doğa da bizim keyfimizce katledip yok edebileceğimiz bir şey değildir ve onu iyi bir durumda gelecek nesillere teslim etmek zorundayız. Sadece yaşadığımız hayat süresini düşünerek doğaya istediğimiz gibi zarar veremeyiz. Bizden önce yaşayanlar öyle yapsaydı zaten şu an yaşayacak bir dünyamız muhtemelen olmazdı. (Nejla Nur Guney den alıntıdır)

Alabilirsin tabiki. Ben bu sözü ilk gençliğimde TRT nin siyah beyaz zamanındaki pazar günleri yayınlanan western filmlerinde duymuştum. O gün bugün beni etkiler.
Bize bu dünya atalarımızdan miras kalmadı, Çocuklarımızdan ödünç aldık.

18 Ekim 2018, 15:06:51Yanıtla #55

Çevrimdışı kazims

• Genel Moderatör
  • Forum Müdavimi
    • SEN DE KAZAN
« Yanıtla #55 : 18 Ekim 2018, 15:06:51 »
-1

pes, adamlar yeni bir güncelleme ile bu sefer Bruno Mars'ın şarkılarıile dans ettirmişler. Benden güzel dans ediyor.

@manjimurai @Neutron @smbllr424

18 Ekim 2018, 15:25:56Yanıtla #56

Çevrimdışı smbllr424

• Forum Müdavimi
  • bol kazancçlar herkese
« Yanıtla #56 : 18 Ekim 2018, 15:25:56 »
0
gördüklerini idrak edip, uygulamaya geçtiği anda (yapay zekada bu çok mümkün)

agız kısmı büyüyor kıskac istedigi gibi açılıyor..muhtemelen ayaklar istedigi açıda döner ters bile hareket edebilir..

hatta koşabilir, o kıskacla bir kolu ayagı tutsa kırana, koparana kadar sıkabilir..

istedikleri kadar arama kurtarma çalışmalarında kullanıcaz desinler, bildigin silah bunlar..

gecendeki robotun baska versiyonunun izledim yere düşürüyorlar..önce dizlerinin üstüne oturup ellerine yere koyup kendini ayağa kaldırıyor..

aynı bizim gibi ve saniyeler içinde yapıyor bu hareketi, koluna silahı monte ettinmi bildigin asker..

bazı konularda keşke yeni doğmuş biri olsaydım diyorum ama bunların aktif kullanıldıgı nesildede olmak istemem..

bedava verseler almam bunu ben

18 Ekim 2018, 17:09:04Yanıtla #57

Çevrimdışı kazims

• Genel Moderatör
  • Forum Müdavimi
    • SEN DE KAZAN
« Yanıtla #57 : 18 Ekim 2018, 17:09:04 »
-1
gördüklerini idrak edip, uygulamaya geçtiği anda (yapay zekada bu çok mümkün)

agız kısmı büyüyor kıskac istedigi gibi açılıyor..muhtemelen ayaklar istedigi açıda döner ters bile hareket edebilir..

hatta koşabilir, o kıskacla bir kolu ayagı tutsa kırana, koparana kadar sıkabilir..

istedikleri kadar arama kurtarma çalışmalarında kullanıcaz desinler, bildigin silah bunlar..

gecendeki robotun baska versiyonunun izledim yere düşürüyorlar..önce dizlerinin üstüne oturup ellerine yere koyup kendini ayağa kaldırıyor..

aynı bizim gibi ve saniyeler içinde yapıyor bu hareketi, koluna silahı monte ettinmi bildigin asker..

bazı konularda keşke yeni doğmuş biri olsaydım diyorum ama bunların aktif kullanıldıgı nesildede olmak istemem..

bedava verseler almam bunu ben

kedi köpek yerine bunları alacan işte kılı tüyü yok hiç olmazsa  :g

hemde koruma

yemek istemez içmek istemez

belki yağ lazım olur gressyağımı  motor yağı mı bilemem :g

https://khosann.com/uzaya-merdiven-dayadik-2035te-dunya-yorungesine-roketle-degil-uzay-asansoru-ile-cikacagiz/

birde buna bak
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2018, 17:12:37 Gönderen: kazims »

18 Ekim 2018, 21:14:43Yanıtla #58

Çevrimdışı smbllr424

• Forum Müdavimi
  • bol kazancçlar herkese
« Yanıtla #58 : 18 Ekim 2018, 21:14:43 »
0
kedi köpek yerine bunları alacan işte kılı tüyü yok hiç olmazsa  :g

hemde koruma

yemek istemez içmek istemez

belki yağ lazım olur gressyağımı  motor yağı mı bilemem :g

https://khosann.com/uzaya-merdiven-dayadik-2035te-dunya-yorungesine-roketle-degil-uzay-asansoru-ile-cikacagiz/

birde buna bak
ya herşeyi takip edip, ögrenip ben artık reşitim derse yada bir virüs bulaşır sahibinide tehdit görürse

veya yetti artık ben egemenliğimi ilan ediyorum evde benim, patronda ben derse  :g

digeri daha düşünce aşamasında yahu, hem uzayda yaşam, kaynak, ceşitli cezbedici etkenler bulunmadıkca

uzaya inip cıkmak neye yarar ki..gerci uzun dönem içatı, o zamana kadar bakarsın cok şey bulunur

19 Ekim 2018, 14:52:35Yanıtla #59

Çevrimdışı kazims

• Genel Moderatör
  • Forum Müdavimi
    • SEN DE KAZAN
« Yanıtla #59 : 19 Ekim 2018, 14:52:35 »
-1
ya herşeyi takip edip, ögrenip ben artık reşitim derse yada bir virüs bulaşır sahibinide tehdit görürse

veya yetti artık ben egemenliğimi ilan ediyorum evde benim, patronda ben derse  :g

digeri daha düşünce aşamasında yahu, hem uzayda yaşam, kaynak, ceşitli cezbedici etkenler bulunmadıkca

uzaya inip cıkmak neye yarar ki..gerci uzun dönem içatı, o zamana kadar bakarsın cok şey bulunur

çocuk laf dinlemiyor evde o mu dinleyecek  -:))

ince uzaya ordan artık Allah ne verdiyse mars neptün

hangi kata çıkmak istersen bas düğmeye çık  :g