Gönderen Konu: AMWAY  (Okunma sayısı 1121 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21 Mayıs 2015, 13:18:06

Çevrimdışı coskunaraz

  • eTüccar Puanı: (0)
  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 10
  • Cinsiyet: Bay
  • Beğeni: 0
AMWAY
« : 21 Mayıs 2015, 13:18:06 »
0

Merhaba Arkadaşlar,

Sizler network marketing sisteminin öncüsü AMWAY' den bahsedeceğim. Yaklaşık 2,5 yıl önce tanıştığım AMWAY ile halen aktif olarak çalışmaktayım. Doğrudan satış ta dünya devidir. 2014 yılı cirosu yaklaşık 15 milyar dolardır. Bu kadar büyük bir şirket ile beraber çalışmaktan mutluyum.
Şirket 1959 yılında kurulmuştur ve Türkiye de 1994 yılında faaliyete geçmiştir.Temmuz 1994’de faaliyete geçen Amway Türkiye, bugün Türkiye’nin önde gelen doğrudan satış firmalarından biridir.

Amway Corporation’ın dünyadaki 55 bağlı şirketinden biridir. Amway Türkiye, tüm ülkeye Serbest Girişimcileri ile 500’den fazla ürünü %100 müşteri tatmin garantisi ile tüketicilere sunmaktadır.

Amway Türkiye Merkez Ofisi İzmir’dedir. Amway Türkiye’nin yine İzmir’de, Türkiye genelinde tüm siparişlerin dağıtımının gerçekleştirildiği 2 bin 400 metrekarelik bir Dağıtım Merkezi bulunmaktadır.

Ayrıca, İstanbul ve Ankara'da faaliyet gösteren Amway Plazalar'da bütün Amway ürünleri teşhir edilmektedir ve internetten sipariş verme, eğitim toplantıları düzenleme ve Amway işini müşterilerine tanıtmak amacıyla Serbest Girişimcilerin ve Üyelerin kullanımına sunulmuştur.

Amway Türkiye Doğrudan Satış Derneği'nin aktif üyesidir. Amway Türkiye 1995 yılında Türkiye'de bir Doğrudan Satış Derneği'nin (DSD) kurulmasına öncülük etmiştir. O zamandan beri, Amway Türkiye DSD'nin Tüketici Hakları ve Doğrudan Satış Yönetmeliği’nin işleyişine katkıda bulunan şirketlerin önde gelenlerinden biri olmuştur.

Amway Türkiye her biri birbirinden farklı değişik kullanım alanları sunan ürünlerin satışını yapmaktadır: Ev Bakımı ve Temizlik Ürünleri (çamaşır temizlik ürünleri, ev temizlik ürünleri, araba bakım ürünleri ve mutfak bakım ürünleri); Ev Teknolojisi Ürünleri (eSpring su arıtma sistemleri, iCook Tencere ve Bıçak Setleri), Kişisel Bakım Ürünleri (Vücut, Saç, Ağız Bakım Ürünleri, Güneş Ürünleri); ARTISTRY™ ve beautycycle™ Cilt Bakım ve Renkli Kozmetik , Zinde Yaşam ve Beslenme Destek Ürünleri (NUTRIWAY™)

Amway kendisini, bağlı şirketlerinin faaliyet gösterdiği ülkelerdeki toplumlara yakın hissetmekte, sosyal, kültürel ve topluma yararlı aktivitelere sponsorluk yapmaktadır.

Amway Türkiye kuruluşundan bugüne kadar Amway Serbest Girişimcileri’nin de katılımıyla tonlarca çöp ve geri dönüştürülebilir katı atığın toplanmasını sağlayan bir çok faaliyet ile Türkiye’nin değişik bölgelerinde ağaçlandırma projeleri gerçekleştirmiştir. Amway Türkiye, son 12 senedir UNICEF Türkiye Milli Komitesi ile işbirliği içerisinde olup, Serbest Girişimcileri’nin de katılımı ile UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin Türkiye’de yürüttüğü programlarının gelişmesine katkıda bulunmuştur. Amway Türkiye bu programlar çerçevesinde Gaziantep’de Köksalan İlköğretim Okulu yapımını üstlenmiştir. Amway Türkiye, bunun yanında Amway Avrupa bağlı şirketlerinin katkılarıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve Unicef ortaklığında gerçekleştirilen “Anaokulu Ekliyoruz” kampanyası kapsamında Van’da 2 anaokulu açmıştır ve   T.C Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesine destek vermiştir 

Ayrıca, Türkiye’de okul çağındaki gençlerin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilen JUNIOR ACHIEVEMENT (Genç Başarı) programının ülkemizde uygulanmasına öncülük etmektedir.

Amway Türkiye Mayıs 2013 itibari ile Türkiye Voleybol Federasyonu Milli Takımlar Tedarik Sponsoru olarak Türkiye’de Voleybol sporuna olan desteğini sürdürmektedir.

Bu network işinde benimle beraber çalışabilecek arkadaşlar bana mesaj gönderebilir.
Saygılarımla