Gönderen Konu: Anatolian  (Okunma sayısı 2437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

05 Mart 2018, 12:12:13

Çevrimdışı Mert_Eke

 • eTüccar Puanı: (0)
 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 34
 • Cinsiyet: Bay
 • Beğeni: +20
Anatolian
« : 05 Mart 2018, 12:12:13 »
+1


İçerisinde birçok firmayı barındıran Anatolian Group bünyesinde kurulmuş olan Anatolian Network firması, bir yıllık AR-GE süresinden sonra 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Hakkımızda

Profesyonel ve deneyimli bir kadro ile yola çıkan firmamız vizyon ve misyonuna uyarak planlı bir çalışma üzerine kurulmuştur.

Ankara merkezli firmamız, tıpkı şirketin diğer firmalarında kuruluşlarında olduğu gibi şeffalık ve başarıdan asla taviz vermeden yoluna devam edecektir.

Firmamız Anatolian Group güvencesiyle, siz değerli aile bireylerine kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Her geçen gün daha iyiye, daha yüksek hedeflere…

Vizyonumuz

Madem ki dünya üzerindeki en değerli olgu insan sağlığı, biz de ANATOLIAN NETWORK olarak insanlar için önce sağlık sonra da mutluluk oluşturmak adına yola çıktık.

İç ve dış pazarlarda insan sağlığını korumayı amaçlayan ilkemiz, firmamızın var oluş sebebinin temeliydi. Bunu yaparken hem uluslararası standartlara uymak, hem de doğaya olan saygımızı hiçbir zaman yitirmemekte kararlıydık. Katılımcılarımıza önce sağlık, sonra da mutluluk kazandırmak için yola çıktık. Temelimizi insana ve doğaya saygı üzerine kurduk. Her geçen gün hızla büyütmeyi hedeflediğimiz ailemizin, siz değerli katılımcılarımız ile hedeften hedefe koşacağına inandığımız için, tüm arge planımızı “mutlu ekip, büyük iş” sloganı üzerine kurduk. Anatolian Network ailesi donanımlı ve eğitimli kadrosunu siz değerli aile bireyleri için her geçen gün daha da arttırarak, mükemmel hizmet kalitesinden asla ödün vermeyecektir.   

AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ…

Misyonumuz

Network Marketing planımızı profesyonel bir şekilde dizayn ederek sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere ayak uydurmayı ve paylaşmayı esas alan bir anlayışla sektörde lider bir kuruluş olmayı kendimize misyon edindik.

 
Klasik Network Marketing anlayışının dışında alanımızda en iyisi olmak için aile bireylerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yaşam kalitesinin yükselmesi ve bununla ilgili yenilikleri takip eden bir çizgimiz olacaktır. Durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen “Herkese eşit fırsat, herkese kaliteli ürün” anlayışı ile hareket edip sahip olduğu değerleri geliştirmek için her geçen gün çalışan, faaliyet alanındaki firmalardan bir adım önde olarak onlara örnek olmayı hedefleyen bir şirket olmayı HEDEFLEDİK.


Neden Anatolian Network? Diğer şirketlerden ne gibi farklılıkları var? ÇOOOK İDDALIYIZ ÇOK..

1 - % 100 YERLİ SERMAYE 
2 - % 100 YERLİ ÜRETİM ANATOLIANNETWORK 
3 - Yalnızca 2 kapsül ile  seansına büyük paralar ödeyerek gittiğimiz, ozon merkezlerindeki oksijen alımı ile eşdeğer. Hemde servet ödemeden, oranları belgelidir!
4 - Migren, fıtık, iltihaplı sivilce, sivilce..vb.. BİR ÇOK RAHATSIZLIĞINIZI GİDERECEK..
5 -  Yüz de oluşan yaşlılık belirtileri.. ortadan kalkacak..
6 - Kazanç planı ise, muazzam. %85 GERİ DÖNÜŞ.. (Gelirler > Perakende kazancı, referans kazancı, binary kazancı, takım kazancı ve araç fonu)
7 - Binlerce liralık kayıt ücretleri VERMENİZE gerek yok!

Muhteşem OZON ile artık hayatınız değişecek..
Detaylı bilgi için: Özel MESAJ ATINIZ...
https://www.anatoliannetwork.com/TR64827915
« Son Düzenleme: 07 Mart 2018, 05:41:52 Gönderen: Mert_Eke »

Sponsor Linkleri
     

30 Nisan 2018, 15:52:23Yanıtla #1

Çevrimdışı breakheart

 • eTüccar Puanı: (0)
 • Tam Üye
 • ***
 • İleti: 637
 • Cinsiyet: Bay
 • Beğeni: +125
Ynt: Anatolian
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2018, 15:52:23 »
0
 +1