Gönderen Konu: Huncalife - Hayatınız Değişsin  (Okunma sayısı 1365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

07 Ocak 2017, 12:07:39

Çevrimdışı dejavultraslan

 • eTüccar Puanı: (0)
 • Acemi Üye
 • **
 • İleti: 374
 • Cinsiyet: Bay
 • Beğeni: +257
Huncalife - Hayatınız Değişsin
« : 07 Ocak 2017, 12:07:39 »
0
1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Hunca, 2011 yılında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır.
HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.
Huncalife ile Hayatınız Değişsin!
Huncalife, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar. Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.
Vizyonumuz
Doğrudan satışta dünya lideri olmak!
Misyonumuz
Dünya liderleri çıkarmak!

Farkında Olmak
Sektörde deneyimimizin, kalitemizin ve marka gücümüzün farkındayız. Ayrıca Türkiye olarak gücümüzün, temsilcilerimiz ile birlikte ulaşabileceklerimizin farkındayız.
Doğru Kararlar Vermek
Verilen her kararın bizimle yürüyen temsilcilerimizin hayatında çok şey değiştireceğini iyi biliyoruz.
Hızlı Olmak
Rekabet dünyasında hızlı olmanın en önemli avantaj olduğunu biliyoruz.
Çözüme Odaklanmak
Doğru ve güçlü sorular sorarak kaynaklarımızı değerlendiriyor, yapıcı alternatifler üretiyoruz.
İstikrar
İstikrarla vizyon ve misyonumuz doğrultusunda ilerlemenin başarıyı getireceğini biliyoruz.
Sürekli Gelişim
Sürekli yenilenmenin ve gelişmelere ayak uydurabilmenin bizi zirveye taşıyacağına inanıyoruz.
İyi Bir Ekip Olmak
Hem yönetim hem de saha ekibi olarak iyi bir ekip olduğumuzda başarıyı yakalayacağımızı biliyoruz.

HuncaLife, tüm ürünlerini Tekirdağ - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 22 dönüm arazi üzerine kurulu, son teknoloji üretim imkanlarına sahip tesisinde üretmektedir. Tesis, kozmetik kategorisindeki pek çok ürünü sağlıklı yaşam ilkeleri çerçevesinde üretme kapasitesine sahip Türkiye’nin önde gelen kozmetik fabrikalarından birisidir.
Huncalife ürettiği ürünlerin içeriğinden, üretim şekillerine, bu ürünlerin ambalajlarından dağıtımına kadar insan sağlığına duyarlı hareket etmeyi birincil önceliği olarak görmektedir. Bu yüzden kaliteli ve insan doğasına uyumlu formülasyonlar üzerinde çalışmakta, yüksek kaliteli, izlenebilir, doğal içerikler kullanmaya özen göstermektedir.
Ürünlerimizde, kalitesi sertifikalarla kanıtlanmış 100’ün üzerinde bitkisel hammadde kullanılmaktadır. Ancak ürünlerimizin en yüksek güvenilirlikte olması amacıyla, yerine etkili doğal bir alternatif bulunmadığında, sentetik hammaddeler kullanmayı tercih ederiz.
Bu ilkeler öncülüğünde ürünlerimizde,
-Fitalat, alüminyum ve ağır yağlar kullanmıyoruz.
-Ürünlerimizin birçoğunda paraben, parafin gibi koruyucu maddeler kullanmıyoruz.
-Silikon, fosfat ve doğaya zararlı sentetik boyarmaddeleri tercih etmiyoruz.
-Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyor, dermatolojik ve oftalmolojik testleri tercih ediyoruz.

Tesislerimizde üretim faaliyetleri, çevreye ve insan sağlığına duyarlı olarak gerek Türkiye’de yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere gerekse Avrupa Birliği’nin yürürlüğe koymuş olduğu standart ve yönetmeliklere uygun olarak yürütülmektedir.
Bu kapsamda sahip olduğumuz belgeler;
GMP BELGESİ, üretilen ürünlerin iç ve dış faktörlerden etkilenerek kirlenmesini önlemek ve azaltmak için işletme ile ilgili koruyucu önlemleri kapsar. Bu belge ile ürünlerimizin, üretim süreci başından tüketiciye ulaşana kadar sağlık, güvenlik ve çevre standartları dahilinde üretildiğini garanti ederiz.
ISO 9001 KALİTE BELGESİ, işletmelerin sevk ve idaresinde tüm süreçlerin dokümante edildiği ve bu dokümantasyon yapısı içerisinde süreçlerin kayıt altına alındığı bir yönetim yaklaşımıdır. Bu belge ile ürünlerimizin sürdürülebilir ve tekrar edilebilir prosesler ile üretildiğini ve her ürünümüzün kayıt altına alındığını garanti ederiz.
HELAL ÜRÜN SERTİFİKASI, ürünleri, katkı maddelerini, hazırlama ve işleme yöntemlerini, temizlik ve sağlık şartlarını, islami kurallara uygun katı güvenlik kuralları içinde denetleyen tarafsız bir bilirkişi raporudur. Bu belge ile ürünlerimizde islami kurallara aykırı hammaddeler kullanmadığımızı garanti ederiz.
TURQUALITY BELGESİ, Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Bu belge ile uluslararası arenade Türkiye’nin ve Türk markalarının gücünü arttırmak için, yeterli donanım ve vizyona sahip olduğumuzu garantileriz.
DOĞRUDAN SATIŞ DERNEĞİ, sektörde çalışan hem firma hem de bağımsız temsilcilerin daha iyi konumlara gelebilmesi amacıyla kurulmuş, Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) üyesi olan bir kuruluştur. Derneğe olan üyeliğimiz ile sektörümüzün olmazsa olmazı olan güven duygusunun pekiştirilmesi ve sektör sorunlarının çözülmesi amacıyla gerekli her tür faaliyeti yerine getirmeye çalıştığımızı garantileriz.

-%100 Yerli sermaye ile kurulan
-Parfüm kategorisinde pazar lideri olan
-Türkiye’nin en yüksek primini veren
-Katalog satışı üzerinden %40 kazanç sağlayan
-İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten
-Yurtiçi ve Yurtdışın da geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip
-Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren
-Miras bırakma
-Doğrudan satış derneğine üye olan tek Türk firmasıdır.

HUNCALIFE bünyesinde olmak
HuncaLife ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. HuncaLife, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.
HuncaLife temsilcisi kimdir?
HuncaLife sistemine katılmış, HL ürünlerini kullanan ve tavsiye edip bu sistemden para kazanan serbest bir girişimcidir.
Referans Linkinizden Kayıt Olabilirsiniz:http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=40f89ec7-0fbd-4683-b5cd-5a8856ca7d96
HuncaLife sponsoru / lideri kimdir?
Sizi HuncaLife sistemine dahil eden kişiye verilen ünvandır. Örneğin; 'X kişisi benim liderim/sponsorum.'
Referans Linkinizden Kayıt Olabilirsiniz:http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=40f89ec7-0fbd-4683-b5cd-5a8856ca7d96
HuncaLife'da nasıl temsilci olabilirim?
Bir HuncaLife sponsoru aracılığı ile TC kimlik numaranızı vererek,
Resmi web sitemiz üzerinden HuncaLife Başvuru Formu’nu doldurarak,
Müşteri Hizmetleri hattımızı arayıp, TC kimlik numaranızı vererek HuncaLife temsilcisi olabilirsiniz.
*18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.
Referans Linkinizden Kayıt Olabilirsiniz:http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=40f89ec7-0fbd-4683-b5cd-5a8856ca7d96
Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?
Sistemde kayıt oluşturduktan sonra temsilciliğiniz aktif duruma gelir. Dilediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.
Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?
HuncaLife temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği sponsor altına kayıt olabilir. Eğer temsilci kayıtlarında mevcut sponsoru yok ise, şirketin atadığı sponsor altına kayıt olup faaliyetlerini sürdürebilir.
Referans Linkinizden Kayıt Olabilirsiniz:http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=40f89ec7-0fbd-4683-b5cd-5a8856ca7d96
Sponsor değişikliği yapabilir miyim?
Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde müşteri hizmetleri departmanımıza başvurarak sponsor değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Huncalife şirket ilkeleri kitapçığını inceleyiniz.
HuncaLife temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?
Hiç sipariş verilmediği takdirde 3 ay, sipariş verildiği durumda ise 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen temsilcilerin, müşteri hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile temsilciliğine son verilebilir. Tekrardan HuncaLife sistemine dahil olmak istenirse 6 ay beklemek gerekmektedir.
HuncaLife ürünlerini nasıl satın alabilirim?
Ürünlerimiz, HuncaLife temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Size en yakın bölgede bulunan HuncaLife temsilcisi ile görüşerek, müşteri olarak tüm siparişlerinizi ona verebilir ya da sistem üzerinden HuncaLife temsilcisi olup ürünlerimizi %40 kazanç fırsatı ile satın alabilirsiniz.

Huncalife, iş ortaklarına birçok avantaj sunar. En çok ve en kolay kazandıran %24 prim veren sistem yapısına sahip, yüksek performansın ödüllendirildiği Huncalife sistemi sayesinde, sağlam bir ek gelir elde imkânı bulursunuz.
Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip HuncaLife, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.
HuncaLife sizin için, hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.
Sizde HuncaLife ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.
HuncaLife ile hayatınızı değiştirmek için bugün başlayın ve kazanç planımıza göz atın.
Türkiye’nin en çok kazandıran firması olarak, kazanç planımızı, temsilcilerimizi hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladık.
Huncalife’ta sevdiğiniz ürünleri satın alırken %40 oranında tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, kataloglarımız ile sattığınızda tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %4’ten - %24’e kadar Standart Prim kazanırsınız.
Çevrenizde sizin gibi satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişileri ekibinize kaydederek ‘Liderlik Basamakları’nı tırmanabilir, % 22,25’ e varan Liderlik Primleri’nden yararlanabilirsiniz.
Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur.
800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %40 katalog karı ile 572 TL’ye alırsınız. Nakit kazancınız 228 TL olur.
Huncalife’ta aldığınız her ürünün bir ‘HuncaPuan – HP’ karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin HP karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin,
Bir ay içerisinde 200 HP değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 4 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %4’ünü Standart prim olarak alırsınız.
Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız Huncapuanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 2000 HP değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 16 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %16’sı Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır.

Sizde fark yaratmak ve kazanmak istiyorsanız Referans Linkiniz:http://www.huncalife.com.tr/Default.aspx?ReferenceID=40f89ec7-0fbd-4683-b5cd-5a8856ca7d96
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2017, 13:22:53 Gönderen: kazims »

Sponsor Linkleri
     

11 Ocak 2017, 12:11:28Yanıtla #1

Çevrimdışı dejavultraslan

 • eTüccar Puanı: (0)
 • Acemi Üye
 • **
 • İleti: 374
 • Cinsiyet: Bay
 • Beğeni: +257
Ynt: Huncalife - Hayatınız Değişsin
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2017, 12:11:28 »
0
GÜNCEL PROMOSYON
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2017, 10:51:41 Gönderen: dejavultraslan »

12 Ocak 2017, 14:58:30Yanıtla #2

Çevrimdışı dejavultraslan

 • eTüccar Puanı: (0)
 • Acemi Üye
 • **
 • İleti: 374
 • Cinsiyet: Bay
 • Beğeni: +257
Ynt: Huncalife - Hayatınız Değişsin
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2017, 14:58:30 »
0
Daha biz bu seviyeye ulaşamadık ama Liderimin bugün açıklanan Aralık ayı primi.
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2017, 14:59:13 Gönderen: dejavultraslan »

25 Ocak 2017, 11:27:03Yanıtla #3

Çevrimdışı dejavultraslan

 • eTüccar Puanı: (0)
 • Acemi Üye
 • **
 • İleti: 374
 • Cinsiyet: Bay
 • Beğeni: +257
Ynt: Huncalife - Hayatınız Değişsin
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2017, 11:27:03 »
0
SEVİYE ÖDÜLLERİ VE PRİMLER GÜNCELLENMİŞTİR