Gönderen Konu: Otomatikbegeni - Günde 2 Saat İle Ek Gelir  (Okunma sayısı 1113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29 Eylül 2018, 20:23:03

Çevrimdışı NetworkExper

  • eTüccar Puanı: (0)
  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 9
  • Cinsiyet: Bay
  • Beğeni: 0
Otomatikbegeni - Günde 2 Saat İle Ek Gelir
« : 29 Eylül 2018, 20:23:03 »
0
Merhaba arkadaşlar uzun süre boyunca içerisinde bulunduğum siteyi sizlerle paylaşıyorum.
sitemiz sosyal medya platformu olan instagram ile alakalı burada otolike satarak para kazanıyorsunuz tabiki bununla sınırlı değil. Altınıza ekip toplayarak onların sattıklarından da kazanç elde edebiliyorsunuz. işin en güzel kısmı burası zaten.  ilk olarak bu sektör nedir ondan bahsedeyim.

Otomatik Beğeni Nedir?
Otomatik Beğeni ise, doping beğenilerin bir ürün ya da hizmet haline getirilerek, ihtiyacı olan müşterilere sunulmuş halidir. Otomatik beğeni, paketler halinde müşterilere aylık olarak satılmaktadır. Otomatik beğeni satın alan bir hesaba paket aktif edildikten sonra 30 gün boyunca her paylaşımına 10-120 dakika içerisinde otomatik olarak beğeni gelir.

Müşteri Kitlemiz
Instagram gönderilerine doping beğeni gönderilebileceğini ve bunun otomatik beğeni olarak bir ürün ya da hizmet olarak satılabileceğini / satın alınabileceğini ilk defa duymuş, bunu kime satacağım veya insanlara bunu nasıl anlatacağım diye düşünüyor olabilirsiniz.

Instagram bildiğiniz üzere ilk başlarda sadece bir fotoğraf paylaşma platformu olarak hayatımıza girmiş olsa da şimdiler de bir milyar kullanıcıya ulaşmış, sadece Türkiye’deki on milyonlarca kullanıcısıyla her geçen gün popülerleşen ve etki alanını genişleten bir sosyal platform olmuş durumda.

Instagram her ne kadar bir sosyal platform olsa da aynı zamanda geniş çaplı bir ticaret platformu olarak da yoluna devam ediyor. İlk başlarda sadece tesbih, kolye, tshirt gibi aksesuarların satıldığı online mağazalarından açılmasından sonra her sektörden yüz binlerce çeşit ürünün ve hizmetin satıldığı Instagram’da, bugün sadece Türkiye’de yaklaşık 500 bin ticari amaçlı instagram hesabı faaliyet göstermektedir. Bu durum büyük bir ticaret hacmi ve büyük bir sektör oluşturmuş durumda. Ürün veya hizmet satılan hesapların dışında aynı zamanda işletmelerin ve kuruluşların, daha çok potansiyel müşteriye erişmek adına ve mevcut müşterileri ile sosyal iletişim kurmak amacıyla Instagram’da faaliyet göstermeleri bu platformun büyümesine etki sağlamaktadır.

Instagram’da ürün satışı yapan hesaplar, sağladıkları bir hizmeti pazarlayan hesaplar, daha çok müşteriye ulaşmak isteyen işletme hesapları, daha çok kişiye hitap etmek isteyen kişisel hesaplar bizim otomatik beğeni satabileciğimiz potansiyel müşterimizdir.

Neden Satın Almalılar?
Bir hesap Instagram'da satış yapıyor veya hizmet veriyorsa, daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyor demektir. Instagram'da mevcut takipçileri dışında yeni müşterilere ulaşmanın ise bir kaç farklı yolu var. Bunlardan;

Potansiyel Müşterinin Hesabın Gönderisini İlgili Hashtaglerde Görmesi
Potansiyel Müşterilerin Keşfet Sayfasına Çıkmak
en etkili olanlarıdır. Ancak uzun süredir etkili paylaşımlar yapıldığı halde doğal olarak artması gereken takipçi ve beğeni sayılarının artmadığını farketmişsinizdir. Bunun en büyük sebebi rakiplerin takipçi ve beğeni satın alarak, potansiyel müşterilerin karşısına ilgili hesaptan önce çıkması ve orada uzun süre kalmalarıdır.

Hedeflenen müşteri kitlesini bulabileceğiniz Hashtagleri incelerseniz, başlıca gönderiler kısmında hep beğeni satın alan hesapların olduğunu göreceksiniz. Bu hesaplarla rekabet edebilmek ve milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'da müşteri bulmak için Doping Beğeni satın almaları gerekmektedir.

Affiliate Programı Nedir?
Affiliate yani tavsiye programı tek gelir kulübü üyesi olarak sizlerin, otomatik beğeni işini yaparak gelir elde etmeye başladıktan sonra yakın çevrenizde bu işi yapabilecek kişilere önermeniz ve bu kişilerin satış yaparak bakiye yüklemesi sonucu size bu yüklemelerden komisyon dağıttığımız katılması tamamen ücretsiz bir programdır.

Affiliate programında amacımız hem daha çok kişiye ulaşmak ve satış ağımızı kolay bir şekilde genişletirken, aynı zamanda siz üyelerimize ekstra kazançlar sağlamaktır.

Tavsiye ederek kayıt ettiğiniz her üyenin ömür boyu tüm bakiye yüklemelerinden otomatik olarak %15 komisyon elde edeceksiniz. Satış yapmaya yeni başlayan bir satıcının ilk ay minimum satış oranları göz önüne aldındığında ortalama 1000 TL bakiye yüklemektedir. Bu da sadece bir üyenizden aylık 150 lira sabit gelir elde etmenize olanak sağlar. Üye sayınızı bir ay içerisinde azimli bir çalışma ile 20’ye çıkarabilir, satışlarınız dışında yüksek miktarda bir ek geliri de elde edebilirsiniz.

Affiliate programımız ile ilgilenen ve çevresindeki insanlara bu işi öğreterek gelir elde etmelerini sağlayan aynı zamanda bu kişilerin yüklemelerinden komisyon elde eden kulübümüzün büyümesine katkıda bulunan üyelerimize sunduğumuz bir fırsat daha var.

Bu fırsat, kulübümüzde kariyer yapmanıza olanak sağlayacak, artık satış yapmak yerine sadece ekibinizi yönetecek bir lider olmanızı sağlayacak. Bir lider olarak ekip üyelerinize nasıl etkili satış yapılacağı dışında nasıl ekip kurulduğunu da öğreterek 2. ve 3. seviye affiliate komisyon kazançlarınızı aktif hale getirebilirsiniz.

2. Seviyeden %10 ve 3. Seviyeden %5 komisyon kazanacağınız bu ileri seviye programımızda 20 kişilik ekibinizin ilk ay sadece 5 kişiye bu işi tavsiye ettiğini ve 2. Seviyenizdeki 100 üyenizin her ay yüklemelerinden kazanacağınız %10 komisyonla aylık gelirinizi beş haneli sayılara ulaştırabilir ve ek gelirinizi, tek gelirinize dönüştürebilirsiniz. Üçüncü seviyenizde yer alan kişi sayısı sizden bağımsız ve hızlı bir şekilde büyüyecek ve artık pasif gelir elde eden bir ekip lideri olmuş olacaksınız.

Affiliate programımızı satış becerilerinizden çok, ekip yönetimi, ikna kabiliyeti, etkili ve doğru anlatım gibi becerilerinizi kullanacağınız ve artık istediğiniz gelir düzeyine ulaşabileceğiniz şekilde geliştirdik.

Kısaca

Tüm herşeyden bahsettikten sonra kısaca bende özetliyorum. günde maksimum 2-3 saat çabalayarak instagramdaki sayfalarla iletişime geçiyor ve beğeni satıyorsunuz. size 20TL fiyata verilen paketi siz 80TL gibi bir fiyata satıyorsunuz ve otomatik beğeni devam zorunluluğu olduğu için bunu sizden aylık düzenli bir şekilde almak zorunda kalıyorlar. bunun dışında kendi referans linkiniz ile beraber çevrenize bunu anlatarak onları alt üye yapıyorsunuz onlarda satış yaptıkça pasif gelir elde ediyorsunuz. Sistem 1 yılı aşkın süredir aktif. hem ek gelir hemde pasif gelir elde ediyorsunuz fakat biraz emek sarfetmeniz gerekiyor unutmayın şuana kadar olan tüm çiftlik bank benzeri sistemler ponzi ve paranız kolay para kazanmak için sonunda hüsran oluyor fakat bunda emek var ek gelir var pasif gelir var.

Ek olarak sizler için bir video çektim:
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.


https://otomatikbegeni.net/?ref=H5S8GF

« Son Düzenleme: 30 Eylül 2018, 13:43:47 Gönderen: kazims »