Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Madencilik / Ynt: Cryptominingfarm - 50 GH/s Güç Hediye
« Son İleti Gönderen: amcasınısevd Bugün, 08:02:13 »
bana bir yardımcı olurmusunuz bu sistemin nasıl çalıştığını bilmiyorum  ???
2
Bitcoin (BTC) / Ynt: Freebcc
« Son İleti Gönderen: amcasınısevd Bugün, 07:47:40 »
Günlük olarak claim yapıyorum ama çok yavaş kazanılıyor. Daha hızlı kazanmam için napmam lazım
Bu işlerde yeniyimde yardımcı olurmusunuz
3
AltCoinler / Ynt: Crazydoge - Faucet - Game - Lottery
« Son İleti Gönderen: Stcing Bugün, 02:28:48 »
Ref linkiniz ile kayıt oldum :y
4
Bitcoin (BTC) / Ynt: Cointiply - Faucet+Game+Offerwall+Mining
« Son İleti Gönderen: smbllr424 Bugün, 02:27:32 »
3. ödeme 35161 coin karşılığı 0.00052838 btc karşılığı alındı, kanıtlara eklendi  (ok)

https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/cointiply-odemeler/msg587043/#msg587043
5
Ödeme Kanıtları / Ynt: Cointiply Ödemeler
« Son İleti Gönderen: smbllr424 Bugün, 02:26:10 »
3. ödeme alındı  (ok)
7
Madencilik / Ynt: Cryptominingfarm - 50 GH/s Güç Hediye
« Son İleti Gönderen: Futurenet Bugün, 02:07:41 »
kimlik onayı istiyeeklermiş arkadaşlar bilginiz olsun
ne zaman acaba
8
Bitcoin (BTC) / Ynt: Cointiply - Faucet+Game+Offerwall+Mining
« Son İleti Gönderen: smbllr424 Bugün, 01:24:52 »
offerwalls/AdScend Media/Suveys bölümünde 1428 coinlik speak up anketi mevcut..

anket bankacılık üzerine, 20 dakika civarı sürüyor..tamamlanınca ödemesi anında yapılıyor..
9
Takas Sistemleri / Ynt: Binance - Bitcoin ve Altcoin Borsası
« Son İleti Gönderen: kazims Bugün, 01:14:46 »
Binance’in İstanbul buluşmasında neler konuşuldu?

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'in İstanbul'da gerçekleştirdiği topluluk buluşmasına katılım oldukça yoğundu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in İstanbul buluşması, bugün Levent’teki Kolektif House’da gerçekleştirildi.

Saat 18.00’de başlayan buluşmaya yoğun bir ilgi vardı. Buluşma için ayrılan yer tamamen doldu.

Topluluk buluşması, Binance‘in Uluslararası Pazarlar Başkanı Ted Lin’in kendini tanıtmasıyla başladı.

Lin, ardından topluluğa “Binance’i kaç kişi hızlı olduğu için, kaç kişi likiditesi geniş olduğu için, kaç kişi güvenlik için, kaç kişi kullanıcı dostu yapısı için ve kaç kişi şeffaflıktan dolayı kullanıyor?” gibi sorular yöneltti.

Lin, daha sonra kullanıcıların Binance’de ne görmek istediklerini sordu. Topluluktan bazıları buna ‘kâr-zararı gösteren tablolar’ ve ‘marjin ticareti’ şeklinde yanıtlar verdi.

Lin, listelenmeyle ilgili gelen sorular üzerine bu konuya geniş bir zaman ayırdı ve buluşmanın büyük bir bölümü Binance’de kripto paraların nasıl listelendiğiyle alakalıydı.

Binance yetkilisi, şu sözlerle Binance’de değerlendirmeyi yapan ekiple ticari ekibin farklı olduğunu vurguladı:

“Binance’de tamamen dışarıdan bağımsız çalışan bir ekip her bir projeyi detaylıca inceleyip Binance’de listelenip listenmeyeceğine karar veriyor. Binance’de bu değerlendirmeyi yapan ekibin ticari ekipten ayrı olmasının nedeni de daha fazla para kazanmak için bütün token’ları listelemek isteyecek olan ticari ekibin diğer ekip üzerinde bir etkisinin olmamasının istenmesi. Yani, tamamen bağımsız bir değerlendirme yapmak için.”

Borsada listelenme süreci hakkında bilgi veren Lin, “Binance’de değerlendirme listelemesine girmek için bir form var ve bu form Google’da da bulunuyor. Bütün projeler başvurmak için bu formu dolduruyorlar. Bunun dışında içeriden biriyle iletişime geçerek başlatılan bir değerlendirme süreci Binance’de işlemiyor.” dedi.

Lin daha sonra her projeden listelenme ücreti almadıklarını ifade etti ve şöyle konuştu:

“Yeteri kadar iyi olmayan, kötü olan projeler de ne kadar ödemek isterlerse istesinler bir şekilde içeriye giremiyorlar. İyi projeler de tam tersine verecek paraları da olmasa bedelsiz bir şekilde Binance’de listelenebilirler.”

Lin sözlerine şu şekilde devam etti:

“Galiba listelemelerle ilgili genel olarak bir yanlış anlaşılma var, o da projelerle ilgili fix bir formatın olduğu ve o formata giren her projenin kabul edildiği ya da girmeyenlerin reddedildiği. Bunun yerine yaptığımız, daha çok bir projenin bir ürünün ya da ortaya konan şeyin gerçekten ne kadar iş yapıp yapamayacağı, başarılı olup olamayacağına dair bir değerlendirme. Yani 3 kişi var, 5 kişi yok gibi sayısal bir değerlendirme yok. Gerçekten kaliteli bir ekip olup olmadıklarına ve vaadettikleri ürünü ortaya çıkarıp çıkaramayacaklarına bakıyorlar. Gerçekten işe yarayan, bir problemi çözebilen projeler değerlendirmeye girip dikkat çekiyorlar. Odaklandıkları yer burası. Teknolojiye ve Blockchain’e hizmet eden bir kullanım durumu var mı, yok mu bu önemli bir kriter. Bunun sihirli bir formülü yok. Ekibiniz iyiyse, mevcut bir sorunu çözüyorsa ve teknolojiye hizmet ediyorsa Binance’de listelenmemeniz için bir neden yok.”

Oldukça merak edilen, Binance’in piyasaya bir müdahalesinin olup olmadığı konusu hakkında ise Lin, borsanın bir müdahalesinin olmadığını söyledi.

Son olarak Lin, Türkiye’de işe alıma başladıklarını ve Angels, Topluluk Yöneticisi, PR Uzmanı ve Etkinlik Koordinatörü aradıklarını açıkladı.

Bu arada etkinlik sırasında çekilişle bazı katılımcılara Binance tişört ve şapkaları hediye edildi.

Alıntı
uzmancoin
10
Alıntı
CoinDesk’te yer alan habere göre ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC), Bitcoin ETF‘sinin onaylanıp onaylanmayacağına karar verme sürecinin başladığını duyurdu.

SEC’in resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre düzenleyici kurum, şimdi CBOE VanEck Solidx Bitcoin ETF’sinin federal menkul kıymetler yönergeleri uyarınca onaylanmasının gerekip gerekmediğini değerlendirecek.

Değerlendirme sonucunda onay kararı gelmesi halinde CBOE, para yönetimi şirketi VanEck ile kripto para startup’ı SolidX tarafından kurulan bir Bitcoin ETF’sini listelemek için yeşil ışık almış olacak.

Bu sürecin bir parçası olarak komisyon, halktan daha fazla girdi istiyor. Bu tarihe kadar ajansa göre Bitcoin ETF’siyle alakalı 1400’ün üzerinde yorum gönderildi.

CBOE, bu ETF için ilk olarak Haziran ayında başvuru yapmıştı. Ağustos ayında SEC, kararı 30 Eylül’e ertelemişti. Kanadalı yatırım şirketi Canaccord dahil olmak üzere piyasadaki birçok katılımcı, SEC’in kararı 2019 yılının Mart ayına kadar geciktireceğini tahmin ediyor.

zurnanın zort dediği yere gelindi sonunda

orjinal link:

https://www.sec.gov/rules/sro/cboebzx/2018/34-84231.pdf
Sayfa: [1] 2 3 ... 10