Gönderen Konu: Cılgın tavuklar özelliğin script ile sizde kazanın  (Okunma sayısı 252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31 Aralık 2016, 11:33:12

Çevrimdışı ersinyahya

  • eTüccar Puanı: (0)
  • Sınırlı Yeni Üye
  • *
  • İleti: 1
  • Cinsiyet: Bay
  • Beğeni: 0
0
Versiyon Güncellemesi Yapıldı. Versiyon 1.0.3 ile eklenen özellikler:
1: Mullti Üyelik Engeli IP Başına 1 Hesap
2: Detaylı Log Sistemi ile Hile yapan kullanıcıları tespit Edebilme
3: Admin Paneli Üzerinden Kullanıcı Bakiyesi Ve Bilgilerini Değiştirebilme.Versiyon Güncellemesi Yapıldı. Versiyon 1.1.0 ile eklenen özellikler:
1: E-PİN Satışı için E-PİN Bölümü Eklendi
2: İstatistik Sayfası Eklendi. En Çok Yumurta Ve Süt Üreten Kişiler.- En Çok Tlsi Olan Kişiler-En çok Hayvanı Olan kişiler
3: Admin Paneli Yenilendi.Bütün Üyeler Görünür Hale Getirildi.
4. Yazı-Tura Eklendi.
5. Paylaş Kazan Eklendi. Sitenin Reklamını Yapanların Ödüllendirilmesi Onay Verilirse görevden 30-50 kredi arası kredi alıyorlar
6. Çekiliş bölümü eklendi. Admin Paneli Üzerinden çekiliş Ücreti belirlenmesi durumunda üyeler o kredi karşılığı katılabiliyorlar.
7. Üye Banlama özelliği eklendi. Hileli Kullanıcıları Banlayabilirsiniz.
8. Admin Paneli özellikleri arttırıldı. Referans Kazançları gibi oranları admin belirleyebilir hale getirildi.

Eski Versiyon İçin Yılbaşına Özel Yeni Yılın İlk Ayında Satışı Sadece 100 tl

Son zamanlarda sizlerde biliyorsunuzki para kazanma oyunları "Ciftlik Scripti" fazlası ile rövanşta ve her gün bir yenisi açılmaktadır. Bu para kazanan site sahiplerinden ne eksiğiniz var ? Sizler neden kazanmıyorsunuz ki ?

Script PHP ile kodlanmıştır. Sitenin tüm ayarlarını Admin-Panelinden Sitenin bütün ayarlarını yapabilirsiniz. Google Material Design altyapısı kullanılan tema responsive yapıdadır.
Google Page Speed testinden 100 üzerinden 100 tam puan almıştır.

Scriptte referans ile kayıt olma özelliği vardır. Referans bağlantısı ile getirilen her üyenin sattığı yumurta ve sütlerin bir kısmı üyeyi getiren üyenin referans kazançlarına aktarılır.
Bu özellik sistemde varsayılan olarak %5 olarak belirlenmiştir. İsteğe göre bu oran arttırılabilir yada düşürülebilir.

Kullanıcı üye olduktan sonra pazar yerinden hayvanlarını alır ve bu hayvanların ürettikleri yumurta ve sütü pazar yerinde satar. Her hayvanın kendine özgü saatlik üretimi vardır.
Admin-Panelinden Hayvan ekleme ve silme özelliği ile yöneticinin kod bilme ve karmaşık işlemleri yapması kolaylaşmıştır.

Hayvanların Ürettiği yumurta ve sütün bir kısmı oyun için kredisine bir kısmı da tl'ye dönüşmektedir. Bu oranları yönetici Admin-Panelinden istediği gibi değiştirebilir.

Kredi al kısmı ile oyuna yatırım yapan üyeler oyun içi kredisi alabilir ve hayvan sayıları ve kazançlarında daha hızlı gelişebilir. Bu kredi paketleri Admin-Panelinden eklenebilir yada kaldırılabilir.


Oyunda Para çekebilmek için Ticaret Puanı gerekmektedir. Ticaret Puanı olmadan üyeler para çekme talebinde bulunamaz. Bunun için sistemde TİCARET kısmı vardır.
Burada üyeler ticaret puanı alabilir yada satabilir.Bu işlemdeki ücretler Admin-Panelinden yöneticinin isteğine göre düzenlenebilir. Stok Ayarları yapılabilir.

Buna Benzer siteler iyi bir kullanıcı kitlesini yakaladıktan sonra 100 lira ve üzeri kazanç yaptıklarını söylemişlerdir. Bu kazanç üyelere ödedikleri paranın haricindedir.

Sitemizin Birde Daha Çok Gelişmiş Modeli Mevcuttur.

Geliştirmiş Olduğumu Yeni Versiyon Eklentileri !
-Depo Durumu
-Depo Dolum Süresi
-Depo Sınırı
-Level Entegrasyonu
-Ticaret Doğrulama Kodu
-Giriş Sayfası
-Hakkımızda
-İletişim
-Şifre Hatırlama
-Şifre Yenileme
-Tl=Krediye Çevir
-E-pin Satın Al
-Bonusa Link Tl Etkinliği

Lvl Sitemi 5 Lvlden İbarettir Ticaret Puanı Alımı İlerleyen Levellerde Yükselmekte 1000 kredi yerine 2000,3000,4000 ve 5000 olmaktadır. Depo sınırıda lvl ile yükselmektedir. 1 lvl 100k , 2 Lvl 120k , 3 Lvl ,140k 4 Lvl 160k , 5 lvl 180 Olarak Sınırlanmıştır.
Https://onlinekumes.com demo gelişitirilmiş
http://oyun.forumantar.com demo gelişmemiş

skype : ersinyahya

versiyon 1.1.0


versiyon 1.1.4


ticerat

versiyon 1.1.0


versiyon 1.1.4