GelirKapısı

İnternetten Kazanç Yöntemleri => Yatırım Siteleri => Konuyu başlatan: CanerKizgin - 22 Kasım 2016, 17:03:14

Başlık: OneCoin – OneLife - MLM Firması
Gönderen: CanerKizgin - 22 Kasım 2016, 17:03:14
Merhaba değerli "GelirKapısı" okuyucuları. Bu yazıda sizlere www.businessforhome.org/mlm-500-top-earners (http://www.businessforhome.org/mlm-500-top-earners) verilerine ve 2. yıl kutlamasına eşim ile birlikte gitmiş olduğum Bangkok'ta kendi gözlerimle gördüklerime göre Dünya'nın en çok kazandıran Network Marketing firması ve onun yatırım sistemi hakkında bazı bilgiler sunacağım. Uzun yazıları okumak biz Türk insanlarına pek iç açıcı gelmese de, bu yazıyı okuduğunuzda kafanızda oluşabilecek soruların bir çoğuna yanıt bulacağınızın garantisini verebilirim. Daha fazla bilgi ile çıkılan yolda herkese şimdiden başarılı, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı yaşam dilerm.

(https://www.gelirkapisi.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FJqEGoq.png&hash=7a6c89a9e8d2417d0d0b56497dbe0ba0) (http://hizliresim.com/JqEGoq)
Başlangıcından itibaren 11. ayında ulaştığı 1 milyar dolarlık pazar payı ile Dünya'da ilk defa ve gerçekleşmesi zor bir rekora imza atan ve 18. ayına vardığında bu rakamı 2 milyar dolara taşımayı başaran ve şuanda 10 milyar dolarlık pazar payını çoktan aşmış bulunan yeni fakat güçlü bu firma sizce tüm bunları nasıl başardı?
 
Bildiğiniz üzere #KriptoPara yatırım araçları sın dönemde oldukça popüler durumda ancak insanlarımız genelde kriptoparanın ne olduğu ile değil nasıl para kazandırdığıyla ilgileniyor. Tabii ki kazanç çok önemli ancak bilgi sahibi olmadan atacağımız adımlar kötü sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple önce sizlere kriptopara ve legal olarak kripto para nasıl gelişiyor bunu anlatıp sonrasında OneCoin ve OnLife Network Marketing sisteminin nasıl kazanç sağladığından bahsedeceğim.

Aşağıdaki yazıdan daha fazla bilgi edinmek isteyen arkadaşların ulaşabilmesi için bağlantılar: www.turkeyonelife.com (http://www.turkeyonelife.com) www.facebook.com/turkeyonecoin (http://www.facebook.com/turkeyonecoin)
FİNANSAL DEVRİM YARATAN KRİPTO PARA NEDİR?
Teknolojinin hızla geliştiği ve her gün yeni bir buluşun gerçekleştiği günümüz dünyasında bizler bazen aşırı teknolojik konuları anlamakta zorluk çekebiliyoruz. Bunlardan bir tanesi de 2009 yılında Bitcoin adı ile duyulan ve Blockchain (zincir bloğu) olarak bilinen sistemdir. Teknolojik yapısı gereği sadece internet ortamından alınan bilgilerle, bilgisayarlar üzerinde üretilebilen dokunup hissedemeyeceğimiz sanal ama gerçek bir para birimi. Her ne kadar internetin değerli madeni ya da para birimi olarak bilinse de bitcoini oluşturan blokchain yazılımı tüm bilim ve teknoloji dünyası tarafından asrın en önemli buluşlarından biri olarak nitelendirilmekte ve online dünyanın hemen hemen her köşesinde yerini almaya hazır.

Teknoloji ile biraz olsun ilgilenen insanların bu sistemi bir sanal para olarak tanıması gayet doğal çünkü 0.1 $’dan başladığı yolculuğu 4 yıl gibi bir sürede 1300 $’a ulaşan bir para biriminden bahsediyoruz. Bitcoin ve blockchain sistemine en başından beri inanan bazı ileri görüşlü insanlar bu değer artışından milyon dolarlar kazandılar.

Tüm Dünya üzerindeki internet ve bilgisayarlardan beslenerek üretildiğinden dolayı, internet ağlarında ve bilgisayarlarda salınırken müdahale edilip sonucu değiştirilemesin diye şifrelenerek koruma altına alınmış yeni bir para birimi: Kripto Para! Aslına bakılırsa bugün bir banka kartını bankamatiğe takıp içerisinde görüntülediğiniz rakamlar ya da #Online bankacılık kullanıyorsanız hesabınıza girdiğinizde gördüğünüz rakamlar da Kripto Para’dır. Ama bu Kripto Para’lar bankalar arası bir sistemde işlem sağlar. Şifrelenmiş olarak hesaplar arası ya da bankalar arası yer değiştiren bu rakamlar da sanal para birimleridir. Sanal olmasaydı, havale işlemi yaptığımızda bir bankadan başka bankaya doğru havada uçan paralar görebilmemiz gerekirdi. Peki havada uçuşmayan bu paralar bize nasıl bir avantaj sağlıyor? Çok daha hızlı ödeme işlemlerini gerçekleştirmemizi sağlıyor. Yıllar önce kredi kartları ile başlayan hızlı ödemeler şimdilerde #Sodekso , #Multinet , #Ticket gibi değişik yöntemlerle ilerler hale geldi. Hatta artık sadece akıllı telefonumuzu pos cihazına yaklaştırarak bile çok hızlı ödeme yapabilir durumdayız.  Diğer bir avantajı ise paranızın asla kaybolmaması. Teknolojinin en güzel yanı burada devreye giriyor. Şöyle düşünün; paranızı birine emanet ettiniz ya da geri ödenmesi üzere borç verdiniz ve karşılığında da o kişiden senet, makbuz benzeri bir kağıt aldınız. Buradaki handikap aldığınız kağıdın ne kadar resmi geçerliliği olan bir belge olduğunu bilemeyebilirsiniz. Böyle bir durumda parayı verdiğiniz kişi ortadan kaybolursa yapacak hiçbir şeyiniz olmaz. Ama Kripto Para’lı ödemelerde yani internet üzerinden yapılan para aktarımlarında artık her yapılan işlem bir “İZ” bırakmaktadır. İnternette bırakılan bu izler her hâlükârda görülür ve yok edilemez. Dolayısıyla şahsi dolandırıcılıktan tutun da vergi kaçakçılığına kadar bir çok zarar verici suçtan korunmuş olabilirsiniz.

Genelde internetin altını olarak ün salmış #Bitcoin ile birlikte anılıyor Kripto Para terimi. Peki bir fark var mı? Elbette var. Bankacılıkta kullanılan sistem yukarıdaflow chart diagram bahsedildiği gibi sadece şifrelenmiş rakam transferleridir. Ancak 2009 yılında Bitcoin ile ilk defa aktif hale gelen sistem şifrelenmiş rakamsal işlemlerin sonuca ulaşmasıyla sadece transfer gerçekleştirmiyor aynı zamanda her sonuç 1 adet para birimi yaratıyor. Bunu genelde matematiksel algoritmanın çözümlenmesi olarak tanımlanır. Bu ne anlama geliyor bir örnekle açıklamaya çalışalım. Eminim ki çoğumuz TRT’de yayınlanmış “Bir Kelime Bir İşlem” yarışmasını izlemiş ya da en azından duymuştur. Bu yarışmanın işlem sorularının olduğu bölümü gözünüzde canlandırın. Çeşitli sayılar verilir ve bu sayıları kullanarak belirli bir sonuca ulaşmanız istenirdi bu sorularda. Bazen yarışmacılar sayıları çok farklı şekilde kullanıp istenilen aynı sonuca ulaşabiliyordu. İşte matematiksel algoritma denilen şey tam olarak budur. Yani başlangıç noktası ve sonucu belli olan iki nokta arasındaki yolu çizmektir.

İster inanın, ister inanmayın, kimilerine göre basit, kimilerine göre ise çok karmaşık görünen bu yeni teknoloji birkaç yıl içinde tamamı ile hayatımızı saracak. Ancak bu bitcoin ile mi gerçekleşecek? Bu ihtimalin oldukça zor olduğunu kısaca sizlere açıklayalım.
Bitcoin’den sonra 100’lerce coin markası, aynı blockchain sistemini farklı algoritmalarla oluşturarak piyasa çıktılar. Bunu yapanlar, genelde, birkaç firma dışında hep bilgisayar kurdu olan donanımlı şahıslar oldu. Bitcoin, finansal dünyada devrim yaratan bir buluş olarak tarihte yerini aldı ve bugün herkes tarafından tanınıyor. Ancak devletler tarafından asla kabul edilen bir kripto para birimi olamadı ve olacak gibi de görünmüyor. Bitcoin’i yaratan şahsın bile kim olduğunun belli olmaması, manipüleye açık ve illegal işlemlerin döndüğü bir sistem olması sebebi ile legallik konusunda epey bir sıkıntılı durum söz konusu. Bitcoin’in hiçbir merkeze bağlı olmaması da manipüleye tamamen açık olmasını sağlayan nokta. OneCoin ise bir merkeze bağlı, devletlerin muhattap alabileceği  bir şirket olarak geleceğe başlangıç yapmıştır. İkinci noktada ise günümüz bankacılık sisteminde olduğu gibi “Müşteri Tanıma Politikası”nı uygulamaya koyan ilk kripto para birimidir. Yani, nasıl ki bir bankada hesap açtığınızda sizden kimlik ve adres bilgileriniz alınıyorsa burada da aynı sistem vardır. Bu sistem, devletlerin istedikler anda hesap sahiplerinin anlık ve geriye dönük olarak yaptıkları tüm işlemleri inceleyebilmelerine ve illegal bir durum halinde müdahale edebilmesine olanak sağlar. Bundan dlayıdır ki, nasıl bankalarda illegal işlemler gerçekleştirilemiyor ya da gerçekleştirildiğinde devletler tarafından müdahale edilebiliyorsa, aynı şeffaflıkta OneCoin sistemi de böyle çalışmaktadır.

ONECOIN 2.0
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Sofya, Bulgaristan’da doğan, Almanya’da büyüyen OneCoin kurucusu Dr. Ruja Ignatova’nın Finans’ta köklü bir geçmişi var. Oxford Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunu olan Ignatova, Oxford ve Konstanz Üniversiteleri’nde hem Hukuk hem de Finans alanlarında Doktora seviyesinde güçlü bir eğitime sahip. Bulgaristan’daki 250 Milyon Euro’luk en büyük Varlık Yönetimi fonlarından biri olan CSIF’te CEO’luk görevi yapan Dr. Ruja, dijital para küresel başarı elde edince, bu yeni teknolojiyi geliştirme potansiyelini gördü ve dijital para birimi konusunda uzmanlaştı. Bu birkaç dijital para şirketine danışmanlık yapmasına yol açtı ve o zamandan beri dijital para birimi üzerine kitaplar yazdı. Dr. Ruja 2012 yılında Bulgaristan’da Yılın İş Kadını Ödülü (Uluslararası İşler Kategorisinde) ve 2014 yılında ise tekrar Bulgaristan’da Yılın İş Kadını Ödülü’nü (Tüm Kategorilerde) aldı.

Resmi olarak Ekim 2014’te kurulan OneCoin firması, veri madenciliğine 23 ocak 2015 te Hong Kong’da canlı bir etkinlikle başladı ve ilk günkü değeri sadece 0.50€ idi.
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

 Sadece 4 ay sonra 15 Mayıs 2015 te Dubai’de 3000 kişilik canlı bir etkinlikte OneCoin’in değeri 1.05€  olmuştu.
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

11 Haziran 2016’da Londra Wembley Arena’da bir büyük etkinlik daha düzenleyen OneCoin 2 Milyon aktif kullanıcı sayısına ulaştı ve bu etkinlikte daha profesyonel stratejilerle ilerleyebilmek için markalarını Oneoin, OneLife Network Marketing, One Academy, OneCoinCloud vb şeklinde farklı alanlara ayırdı.
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Son olarak 1 Ekim 2016 tarihinde Bangkok’ta 2. yılını kutlayan OneCoin ve OneLife 2,5 milyon kullanıcı ve 15 milyon hesap ile hızla büyümeye ve yaratım sürecinde olduğu ekosistemi sağlam adımlarla inşa etmeye devam ediyor.
Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.22.11.2016 tarihi itibari ile değeri 6.95 € olan OneCoin sisteminden alacağınız eğitim paketleri karşılığında size sunulan deyim yerindeyse "ham maddeler" ile OneCoin'lerinizi üretebilir ve hem üretim aşamasındaki kardan pay verme hem de değer artışı sebebiyle OneCoin sisteminden kar elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra OneLife Network Marketing sistemini de kullanarak kısa sürede kazancınızı arttırabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak?OneCoin – OneLife Network Marketing Kazanç Planı

 
1) Referans Kazancı %10

Sizin tavsiyeniz ile bu sisteme yatırım yapan kişinin yatırım paketinin %10’u kadarı o kişiden kesilmeden OneLife firması tarafından size ödenir.

Örneğin;

1100€ yatırım yapan iş ortağınız size 110€ kazandırır.
3300€ yatırım yapan iş ortağınız size 330€ kazandırır.
5500€ yatırım yapan iş ortağınız size 550€ kazandırır.

Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.


2) Binary (Denge Kazancı)

OneCoin Network’üne dahil olduğunuzda sistem sağ ve solunuza iki adet kazanç kolu açmaktadır. Sisteme dahil ettiğiniz iş ortakları bu kollara yerleşmektedir ve bu kollara yerleşen insanlar, girdikleri paket fiyatlarına göre Puan getirmektedir.
Aldığınız paket fiyatı aynı zamanda paketin Puan’ı dır. OneCoin’de Kısa kolunuzda oluşan puanların %10’u size kazanç olarak gelmektedir ve OneLife firması tarafından ödenmektedir.

Örneğin;

Sağ kolunuza 1 kişi aldınız ve 1100€ ile sisteme dahil oldu.
Sol kolunuza da 1 kişi aldınız ve 3300€ ile sisteme dahil oldu.
Bu örnekte sağ ve sol kolunuzda bir puan dengesi oluşur. 3300/1100
Kısa kol burada sağ koldur ve haftanın sonunda 1100 puanın %10’u ( 110€ ) Kazanç hesabınıza yatırılır. Sol kolunuzda kalan 2200 Puan ise Sağ tarafa gelecek diğer Puanları bekler ve devreder.
Basit bir örnekle sadece 2 kişi ile kurulan bir puan dengesi bu şekildedir. Sağınızda 200 solunuzda 400 iş ortağı olsa, bu kişilerden ve bu kişilerin kuracağı ekiplerden gelecek puanları düşünün. Üstelik hepsini sizin bulmanız gerekmiyor. Siz sadece 2 arkadaşınızı bu yatırıma ortak ederek binlerce kişilik organizasyon kurabilirsiniz.

Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.3) Matching (Unilevel) Kazanç

Kişisel olarak bu işe dahil ettiğiniz herkes yani direk referanslarınız sizin birinci derecenizdir. Onecoin şirketi birinci derecenizde olan herkesin haftalık Binary kazancının %10’unu size vermektedir.

Yani en yakın arkadaşın Ahmet’i bu işe dahil ettin ve Ahmet patronunu zengin etmektense kendi işini yapmaya Onecoin’i ciddiye almaya ve ekibini kurmaya başladı haftalıkta 10 bin tl kazanıyor. Ahmetin kazancının %10’u sizin oluyor. Ahmetin kazandığı paranın %10’u değil şirket size extradan %10 veriyor.
Kişisel referanslarınızın haftalık binary kazançlarından %10 kazanç elde etmek içinTrader (580€) ile yatırım yapmanız gerekmektedir.

Ama bitmedi paketinizi Pro Trader (1130€) yükseltirseniz Ahmetin bu işe getirdiği ve sizin hiç tanımadığınız kişiler yani ikinci derecenizdeki insanların haftalık Binary kazançlarından’da %10 kazanacaksınız.

Yine bitmedi paketinizi Executive Trader (3330€) yükseltirseniz Ahmetin arkadaşlarının getirdiği Ahmetin bile tanımadığı üçüncü derecenizdeki insanların haftalık Binary kazançlarından %20 Kazanacaksınız.

Hala bitmedi! eğer paketinizi Tycoon Trader (5530€) yükseltirseniz Ahmetin arkadaşlarının arkadaşları tarafından gelenlerin bu işe dahil ettiği yani dördüncü derecenizdeki insanların haftalık Binary kazançlarından tam %25 kazanıyorsunuz.

Spoiler İçeriğini Göster
Üzgünüz, mesajın bu kısmını görme yetkiniz yok. Lütfen giriş yapın veya üye olun.Network Marketing sistemini ilk defa duyanlar kesinlikle iletişime geçerek birebir görüşme yapmalı veya kağıt üzerinde bu iş planını dinlemelidir.

 

ÖNEMLİ NOT: Her türlü bonus kazancınızın %60’ı OneCoin sistemindeki Cash yani Nakit hesabınıza yatar ve dilediğiniz zaman kendi banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Geriye kalan %40’ı ise Trading yani Ticaret hesabınıza yatar. Bu da Token ya da OneCoin’ler satın alarak işinizi geliştirmenize yardımcı olurken diğer yandan da işlem sirkülasyonu sağladığı için OneCoin yatırım sisteminin sigortası görevini görür.
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: CanerKizgin - 22 Kasım 2016, 17:56:39
Ayrıca merak eden arkadaşlar 8 aylık bir süreçte eşim ve benim ne seviyeye geldiğimizi, şirket sahibi ile nasıl tanışma fırsatı yakaladığımızı sorabilir ve inceleyebilirler. www.facebook.com/MustafaCanerKizgin (http://www.facebook.com/MustafaCanerKizgin)  www.facebook.com/CanerKizginOfficial (http://www.facebook.com/CanerKizginOfficial)

(https://www.gelirkapisi.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2Fqj2k9W.jpg&hash=a020b207288b3bf3f31ff9fefa5b561a) (http://hizliresim.com/qj2k9W)


Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: yasar64 - 22 Kasım 2016, 18:39:39
abicim bırak o bu şu filan filan ONELİFE .binary sistei hepsine 10 basar . coinlerin parası biraz geç dönsede harbiden 10 numara sirket . 140 euro ile başladım  1 haftada hem verdiğim parayı çıkardım ve süper ekip kurdum sağ kolumda 7000 puan var suan sola yuklendikce puanlar eşleştikçe kazanıyorum birde ref alıyorum. daha ne olsunki
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: CanerKizgin - 22 Kasım 2016, 18:48:48
Keşke imkanlarınız el verseydi de daha yüksek bir paket ile giriş yapabilseydiniz.  O zaman hayal edemediğiniz kazançlar elde etmeye başlardınız bizler gibi.  ($$) Burada önemli olan,  sizi sisteme dahil etmeden önce bilgi veren sponsorunuzun doğru ve faydalı bilgiler verebilmesi. Network Marketing sisteminin gerekliliğidir bu. Umarım daha da kazanır ve yatırımınızı yükseltebilirsiniz. Bol kazançlar diliyorum.   :y
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: CanerKizgin - 24 Kasım 2016, 01:05:10
 (prt) (prt) (prt) (prt) (prt) (prt) (prt)
https://www.businessforhome.org/mlm-500-top-earners/ linkinden bu sektörün en çok kazananlarını görebilirsiniz.  ($$)
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: Beansandrice - 24 Kasım 2016, 11:53:59
Hocam katılmayı isterdim fakat referans kasamıyorum ben :/ asosyal kişiliğim olduğundan arkadaş çevrem yok  :(
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: CanerKizgin - 24 Kasım 2016, 19:40:12
OneCoin'in güzelliğide burada işte.  Network Marketing yapmanız şart değil.  Yatırımınız her halukarda değerleniyor ancak değerlenme için elbette bir süre geçmesi gerek.  Kısa vadede kazanç istiyorsanız referans bulmalısınız.  Yoksa yatırım tek başına uzun vadede sonuç verecektir.
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: strenergy - 27 Kasım 2016, 12:18:34
@CanerKizgin konuları güncellemek adına güncel , up gibi iletiler paylaşmıyoruz . İletiniz silinmiştir  (ok)
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: CanerKizgin - 27 Kasım 2016, 17:33:25
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.  (a)
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: CanerKizgin - 21 Ocak 2017, 19:35:22
OneLife Network Marketing ile nasıl para kazanılır?

https://www.youtube.com/watch?v=-IGZOBejZPY&feature=youtu.be
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: coolin43 - 21 Ocak 2017, 22:25:11
Bu konuyu forumda ilk ben açtım ve sonrasında benim ve forum arkadaşların konuya ilgisizliği yüzünden kaybolup gitti ilgisizlik derken büyük çapta ben kendim ilgisiz kaldım 6 ayı geçkin bir süredir onecoin deyim vede hatırı sayılır bir yatırım yaptım malesef bin pişmanım yatırım yaptığım için, network yapmayan bir kişi malesef yatırımlarının karşılığını bu sistemden alamaz ben 6 aydır kuruş alamadım vede benim gibi binlerce insan var karşılığını alamayan networkden gelen bonuslarıda malesef diğer üyelere iç transfer ile paket alarak paranızı kurtarırsınız sistemden bu zamana kadar kuruş para çıkmadı devamlı alttan gelenlerin parasını dağıttı bakalım nereye kadar dağıtacaklar hep birlikde göreceğiz.
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: coincolik - 01 Nisan 2017, 10:49:35
hocam size çok yanlış anlatmışlar yatırımlar için en az 2 sene beklemeniz gerekir  (yvr)
borsaya  2018 in ikinci çeyreğinde açılacak o zamana kadar yatırımları bekliyoruz
üye sayısı 3 milyon  30 bini geçmiş durumda bu üyelerin hepsi yatırım yapmış durumda
türkiyeden olan üye sayısı 3000 bulmuyor çünki türkiyede bu işi tam anlamıyla anlamış kişi sayısı bir elin parmakları kadar
çok ince detayları var sadece para yatır sonra param 2-3 katlasın olayı değil onecoin
YOKSA dealshaker.com/en/  (dns) (dns) GİRİP BAKINIZ ARABASINI SATAR MI GALERİLER ONECOİNE GÜVENMESE
BİNLERCE ÜRÜN MEVCUT  +1 
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: coolin43 - 05 Nisan 2017, 00:25:01
tabiki satarlar %50 para %50 coin ile satıyorlar nerdeyse istedikleri parada sattıkları malın normal fiyatı cıvarında coinleri beleşe almış oluyorlar (hydr)
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: joocru - 06 Nisan 2017, 10:50:02
hocam size çok yanlış anlatmışlar yatırımlar için en az 2 sene beklemeniz gerekir  (yvr)
borsaya  2018 in ikinci çeyreğinde açılacak o zamana kadar yatırımları bekliyoruz
üye sayısı 3 milyon  30 bini geçmiş durumda bu üyelerin hepsi yatırım yapmış durumda
türkiyeden olan üye sayısı 3000 bulmuyor çünki türkiyede bu işi tam anlamıyla anlamış kişi sayısı bir elin parmakları kadar
çok ince detayları var sadece para yatır sonra param 2-3 katlasın olayı değil onecoin
YOKSA dealshaker.com/en/  (dns) (dns) GİRİP BAKINIZ ARABASINI SATAR MI GALERİLER ONECOİNE GÜVENMESE
BİNLERCE ÜRÜN MEVCUT  +1

Yahu 7 ay önce onecoin yapan biriyle konuştum 2017 de borsaya girecegiz dedi. Girmedi siz diyorsunuz 2018 :)  Bence bunlara inanmayın bunlar hyip ve scam çöp coinlerdir. Hiç bir değeri yok. Birsürü şikayet var firmayla alakalı. İstersen 1milyon onecoinim olsun satamadıktan sonra neye yarar. Size desem ki 100 btc vereyim bana 1mılyon onecoin verin herkes anında kabul eder :) Bırakın bu borsa mesajlarını hiç bir zaman girmeyeceksiniz borsaya falan. Bu siteleri neden scam e taşımıyorlar enteresan.

Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: coolin43 - 11 Nisan 2017, 00:42:37
bencede bu site scam bölümüne alınmalı yatırım yapanlar nerdeyse 1 yıldır 1 kuruş para alamadı hiç olmazsa önerilmeyenlere taşınsın başkalarıda mağdur olmasın
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: CanerKizgin - 22 Nisan 2017, 13:33:39
Değerli arkadaşlar, uzun zamandır forum ile ilgilenemediğim için çok özür dilerim. Birkaç yorum birikmiş ve izninizle bunlara cevap vermek istiyorum.

OneLife/OneCoin firmasının ilk ve resmi olarak duyurduğu borsaya açılış tarihi 2018 yılının 2. çeyreğidir. Daha önce Sayın Dr. Ruja 2018 yılının 2. yarısı olabilir diyordu ama resmi açıklama yapmamıştı. 2017 yılında borsaya açılacağını iddia eden kişiler sırf sizden para koparmak adına bunu yapmışlardır. Yaklaşık 1 yıldır ben ve sevgili eşim ortalıkta dolanan bu kirli bilgileri temizlemeye çalışıyoruz. Maalesef birçok insan para kazanma hırsı ile yalan ya da yanlış bilgiler veriyorlar. Çok şükür ki şirketin kurucusu Dr. Ruja ve CEO'su Pablo Munoz ile birebir tanışmış ve sohbet etmiş biri olarak, şirketin zirvesindeki liderlerin hepsini tek tek tanıyan biri olarak şunu söyleyebilirim ki; OneLife/OneCoin firması vizyonu çok büyük ve devrim niteliği taşıdığından klasik akla yatan yöntemlere aykırı görünüyor olabilir. Kriptoparanın ilk örneğinin Bitcoin olduğunu ve uzun zaman da bir değere sahip olacağını herkes kabul eder sanırım. Ancak OneCoin felsefesinin altında yatan şey legal bir para birimi olmak. Başından beri Dr Ruja dahil olmak üzere Bitcoin benzeri coinlerin resmi makamlarca kabul edilemeyeceğini iddia ettik. Sonuçta Amerika bile Bitcoini borsaya kabul etmedi. Kimlik tanıma politikası uygulayan ilk kriptopara, resmi bir borsaya açılacak ilk fintech firması, finans ve kriptopara üzerine eğitim veren ilk firma... Bunların hepsini tek seferde olmak kolay bir şey değil ve OneLife/OneCoin bir öncüdür. Öncü olan firma devrimsel bir hareket gerçekleştiriyorsa örnek alabileceği kimse yok demektir. Örneğinizin olmadığı yolları geçmek isterken kendi yolunuzu kendiniz bulmanız gerekir. Bu yolda birileri size inanır ya da inanmaz. İNANMADIĞINIZ BİR YOLDA SİZİ YÜRÜMEYE KİMSE ZORLAYAMAZ ANCAK SIRF O YOLU BEĞENMEDİNİZ DİYE DIŞARINDAN BAKARAK VE BİLMEDEN ÇAMUR ATMA YETKİNİZ YOKTUR.

Diyeceğim o ki; OneCoin/OneLife firması birçok farklı ülke otoritelerinden legal belgesi almış, yanlış tanıtıldığından dolayı şikayetler üzerine hakkında 10 larca soruşturma başlatılmış ama bu soruşturmaların hepsi illegal bir durum olmadığından sonlandırılmış, son 2 yıldır hakkında yalan yanlış birçok kötüleme olmasına rağmen hala dimdik ayakta duran ve büyüme ivmesini arttıran bir firmadır. Mantığınızı önünüze alıp, bu kadar şikayete ve kötülemeye rağmen neden bu firmanın hala dimdik ayakta durabildiğini bir düşünün lütfen. Diğer yandan da size şirket ile ilgili bilgi veren ya da bilgi aldığınız mercilere dikkat ediniz.

Saygılar...
Caner M. Kızgın
Kriptopara Danışmanı
Baharat Medya Kurucu Ortağı
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: paloco - 23 Mayıs 2018, 20:32:36
http://turkeymmm.net/ sitesi film sitesine dönmüş :D  (scm) @kazims
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: kazims - 23 Mayıs 2018, 21:08:29
http://turkeymmm.net/ sitesi film sitesine dönmüş :D  (scm) @kazims

bunun adresi yok

onecoin.eu mu

senin dediğin site değil

nasıl konu açmışlar bunlar link yok

@Mucahid sana havale ediyorum
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: Mucahid - 23 Mayıs 2018, 21:20:27
@kazims

Site adresi https://www.onecoin.eu/en/ modum.
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: paloco - 23 Mayıs 2018, 21:21:59
@kazims

Site adresi https://www.onecoin.eu/en/ modum.
bu sitede açılmıyor
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: kazims - 23 Mayıs 2018, 22:27:22
@kazims

Site adresi https://www.onecoin.eu/en/ modum.

https://koinbulteni.com/cindeki-ciftlik-bank-vakasinda-saniklara-hapis-cezalari-verildi-18681.html


bu site mi acaba
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: paloco - 25 Mayıs 2018, 16:10:58
 (scm) @kazims
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: strenergy - 25 Mayıs 2018, 16:44:05
Site açılıyor bende. Ödeme filan alamayan var mı acaba ?
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: kazims - 25 Mayıs 2018, 18:25:24
Site açılıyor bende. Ödeme filan alamayan var mı acaba ?

hangi site modum

bende https://www.onecoin.eu

açılmıyor
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: Mucahid - 25 Mayıs 2018, 18:27:26
hangi site modum

bende https://www.onecoin.eu

açılmıyor

Bende sorunsuz açılıyor.
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: strenergy - 25 Mayıs 2018, 18:29:35
Bende de sorunsuz açıldı aynı site  :)
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: cocoextra - 25 Mayıs 2018, 19:00:50
Bendede  açılmıyor   :m

Bu onecoinnin çok yatırımcısı vardı ya , biraz inceleyeyim patlamışmı 
Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: cocoextra - 25 Mayıs 2018, 19:06:33
Herhangi bir problem yok sistemde  :y :y

Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: kazims - 25 Mayıs 2018, 23:13:02
dns varsa ondan olabilir

belki tr ye kapatılmıştır

Başlık: Ynt: Dünya'nın Tescilli En çok Kazandıran MLM Firması ve Yatırım Fırsatı
Gönderen: paloco - 26 Mayıs 2018, 20:20:47
evet tr'ye kapatılmış
Başlık: Ynt: OneCoin – OneLife - MLM Firması
Gönderen: kazims - 07 Haziran 2018, 14:33:26
@CanerKizgin konu hakkında bilgi veriniz

aksi halde konunuz kilitlenip ref linkleri silinecektir

en son 12 mayısta girmiş bir daha yok

konu açıyorsunuz takip edin bari arada