GelirKapısı

İnternetten Kazanç Yöntemleri => Yatırım Siteleri => HYIP Siteleri => Konuyu başlatan: freebooyalex - 17 Mart 2017, 02:05:45

Başlık: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 810 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 17 Mart 2017, 02:05:45
(https://i.hizliresim.com/vb57Zp.png) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
(https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)   (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)   (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)   (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)   (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)   (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)  (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)


ZOOO Limited'e hoş geldiniz

İnsan ırkı kendini kurtaramaz. Modern çağda var olan tek tehdidin bu insan ırkına yönelik tehdit olduğu açıktır. Dünya doğası ve dünyası bir şekilde ya da başka bir biçimde var olmaya devam edecektir. İnsanın kendileri yok olma tehdidi altında. Tıpkı nadir bulunan hayvanlar dünyada birbiri ardına nesli tükenir gibi, nesli tükenecek bir sonraki nesne de insandır. Sera etkisi ve genel olarak yeşil hareketi ortadan kaldırmak için büyük kaynaklar harcanmaktadır. Bununla birlikte, sistematik bir yaklaşım hesaba katılmaz. Herhangi bir kaza, yalnızca insan faaliyetinin bir sonucudur, aynı zamanda tabiatın doğal bir gelişimi değildir. Bu evrimi dikkate aldık ve buna dayalı pasif bir gelir üretme mekanizması geliştirdik.
En ileriye dönük ve başarılı alanlardan oluşan bir sete yönelik bir yatırım aracı zooo.cc oluşturduk. Günümüz dünyasında yalnızca doğal ve gerçek hayatta kalmaktadır ve yarın korunacak tek şey budur ve biz de bunu bekliyoruz. İçgüdüleri izleyerek, geçmiş ile geleceğin arasında bir köprü inşa ediyoruz, böylece bu geleceği şimdi yaratıyoruz.
Fabrikada işlenmiş etlerin, nadir hayvanlar için beslenme sistemlerinin, genetik mühendisliğin ve klonlama ile ilgili gelişmelerin değiştirilmesi projelerine dayanan firmamız benzersiz iş süreçleri yaratmaktadır. Yatırımcılardan aldığımız parayla ilgili analistleri ve bilim adamlarını işe alıyoruz ve bilimadamlarımız tüm uygun projeleri inceliyor ve onları Zooo'ya ekliyor.
Şirketimiz yenilikçi enerji çözümlerine ve finans piyasalarına da değinilen odak noktalarının yanı sıra yatırım yapan Noah's Arc'tır. Temiz enerji saf gelir demektir. Döviz piyasalarında işlem yapıyoruz ve borsalarda Zooo'da olduğu gibi aynı felsefeye sahip şirketlere yatırım yapıyoruz.

(https://i.hizliresim.com/X0kppk.gif)(https://i.hizliresim.com/ldj8vr.png)(https://i.hizliresim.com/X0kppk.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
(https://i.hizliresim.com/2r1R5A.png)


HYIP MONITOR BILGILERI
 (str) (ok) En İstikrarlı Programlar Arasında 1. Sısaradır :y
 (str) (ok) 30.01.2015 Yılından Beri Sistem AKTİF ve Kazandırmaktadır :y
 (str) (ok) Hyip Programlarının En En Gözde Sistemi :y
 (str) (ok) Sistem 46 Monitorden Onaylıdır :yŞIRKETIN GENEL OZELLIKLERI

 (str) (ok) 1. 3 Yıl Çevrimiçi
 (str) (ok) 2. 24/7/356 Sohbet ve Telefon Canlı Destek
 (str) (ok) 3. Eşsiz Web Sitesi Tasarımı ve Pazarlama
 (str) (ok) 4. Resmi AVUSTRALYA Mevzuatı
 (str) (ok) 5. Ayrıntılı Ofis Video Sunumu
 (str) (ok) 6. Katı Gelişmiş DDoS Koruması
 (str) (ok) 7. "Yeşil Bar" - SSL Güvenli Bağlantı
 (str) (ok) 8. Dünya Güvenilir İş / Web Belgeleri
 (str) (ok) 9. Gerçek Bölge Temsilciliği (% 11 bonus)
 (str) (ok) 10. Ortaklık Promosyon Programı (% 8 bonus)
 (str) (ok) 11. Otomatik Anında Ödemeler (sınır yok)
 (str) (ok) 12. Müşteriler video Öneriler
 (str) (ok) 13. Sosyal Ağ Resmi Varlığı
 (str) (ok) 14. En Geniş Canlı Ödemeleri İzleme
 (str) (ok) 15. Aktif Tanıtım ve Reklam
 (str) (ok) 16. Profesyonel Yönetim
İletişim Kanalları

 (str) (ok) Support Form
 (str) (ok) E-mail
 (str) (ok) Telefon
 (str) (ok) YouTube
 (str) (ok) Facebook 
 (str) (ok) Twitter
 (str) (ok) Wk


Şirketin Yasallıgı
 (str) (ok) Firma Avustralya mevzuatına uygun olarak kayıtlıdır ve yasal sorumluluğa sahiptir. Düzenleyicimiz Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonudur.
(str) (ok) Firma ACN numarasıyla kayıtlıdır: 615 220 061.
 (str) (ok) Firmanın adresi: Avustralya 91 Phillip St, Sydney, Yeni Güney Galler, 2000
 (str) (ok) Şirketin asıl adresi, yasal adresi ile örtüşüyor. Bununla birlikte, uzmanların çoğunluğu evde veya uzak ofislerde çalışır.
 (str) (ok) Şirketi ziyaret etmek mümkündür Sadece Şirkete mail atılması gerekiyor. Yatırımcılar ile periyodik toplantılar düzenleniyor.
 (str) (ok) İmzalı sözleşme almak isteyenler 30000 dolardan az olmayan mevduatlarda, noter tasdikli sözleşmeler gönderme hizmeti sunuyoruz. Bu sözleşme, şirket tarafından kontrol edilen yatırım sermayesinin miktarını ve bu sermayenin kullanımına ilişkin taahhütleri belirtir.
 (str) (ok) Şirketin mali geliri Piramit degildir.Yatırımcılarımızın fonlarından ziyade, bu kârdan gelir elde etmek ve yatırım yapmak için yatırımcıların fonlarını kullanıyorlar.
 (str) (ok) Firmamız HYIP'e ait değildir. Açık bir yatırım programı sunuyoruz ve herkes katılabilir. "İzleme" için özel bir planımız yok ve kendimizi genellikle adı verilen projelerle ilişkilendirmiyoruz.
Sistemin Güvenlik Sertifikaları


 (str) (ok) Comodo EV SSL - web sitesine en yüksek düzeyde güven ve kimlik doğrulama. Yeşil adres çubuğu şirket adını içerir ve sitenin güvenli olduğu konusunda oldukça görsel bir güvence sağlar. :y
 (str) (ok) Site Kilidi - Web sitesinde otomatik olarak kötü amaçlı yazılım ve kötü amaçlı yazılım olup olmadığını tarar ve hassas müşteri bilgilerinin depolandığı veritabanı saldırılarını denetler. :y
 (str) (ok) Geo-Trust Anti-Malware - kötü amaçlı yazılım türlerini belirlemeye yardımcı olur ve sitenin GeoTrust markasından bir mühür göstererek kötü amaçlı taramasını sağlar. :y
 (str) (ok) Norton Secured - günlük en iyi web sitesi kötü niyetli yazılım taramasını içerir ve olası bir sorun varsa, sistem size erken bir uyarı sağlayacaktır. :y
 (str) (ok) Trust Wave - SSL ve kimlik doğrulama için global sertifika otoritesinden birisi. Trustwave, işletmelerin siber suçlarla mücadele etmesine, verileri korumasına ve güvenlik riskini azaltmasına yardımcı olur. :y
 (str) (ok) Güven Gücü - güvenlik bilgilerini sağlayan ve tehdit ve zayıf noktalar hakkında derhal uyarı yapan, yönetim teknolojisine uyum sağlayan en iyi servislerden biri. İşletme doğrulaması. :y
 (str) (ok) AVG Anti-Malware - web sitelerini günümüzün çevrimiçi tehditlerine karşı korumak için endüstri lideri anti-malware ve internet güvenlik yazılımı oluşturmaktadır.  :y
 (str) (ok) Digicert Guard Koruması - DigiCert, ABD merkezli bir Sertifika Otoritesidir ve on yılı aşkın bir süredir SSL Sertifikaları ve SSL yönetim araçlarını sağlamıştır. Diğer CA'lar şifreleme ile ilgisi olmayan çeşitli ürünler sunarken DigiCert yalnızca SSL yeniliğine odaklanmıştır. :yŞirketle ilgili daha çok Ayrıntıyı, Belgelerini, Sertifikalarını ve Açıklamalarını Sitede bulabilirsiniz..   Sitenin (About) - (Hakkında) Bölümünden bulabilirsiniz.. Sistemle ilgili merak ettiginiz Herşeyi ama herşeyi bulabilir ve belgelerine ulaşabilirsiniz. Videosu ve yatırımcı videolarını bulabilirsiniz. Youtube, Facebook, Twitter, Wk Sitelerinden de Takip edebilirsiniz..


Arkadaşlar Ben sistemie Kendi Yatırımımı Yaptım. Sisteme Girecek Arkadaşlara Önerim Lütfen Gözden Çıkardıgınız Kadar Girin Sizleri Aşacak Miktarlarda Oldugunda Uzucu Sonuclar Dogurabiliyor. Sistem Ne kadar Uzun surdugu Belli Ve EN istikrarlı Calışma Programını da Göstermiş Olsada Sonucta Sanal Alem. Bu TUM Sistemler İçin Gecerlidir..
Benim Zooo Sitesiyle ortaklıgım bulunmamaktadır sadece yatırımcıyım.
KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN   >>>>  TIKLA   (https://zooo.cc/?ref=Mesut)

ÖDEME KANITLARI ICIN TIKLAYI  >>>>  TIKLA (https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/)

   (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)  (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)  (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)  (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)  (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)  (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif)  (https://i.hizliresim.com/JaAMNB.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 17 Mart 2017, 14:45:55
ODEME KANITI ODEME KANITLARINA EKLENMISTIR..


Odeme Kanıtlarına Ulaşmak için Aşagıda ki lınkı tıklayın..

https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new (https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new)

(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: cocoextra - 17 Mart 2017, 22:21:44
@freebooyalex  konu onayınız  verilmiştir  (geçte olsa :) )  (ok)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: sevdayagmu - 17 Mart 2017, 22:30:32
(http://i.hizliresim.com/9QoMGk.png) su planda olan var mı gunluk %10 luk odemeyı anında yapıyor mu gerckten  ??? ???
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 17 Mart 2017, 22:46:41
@freebooyalex  konu onayınız  verilmiştir  (geçte olsa :) )  (ok)


Teşekkür ederim
Kolay Gelsin... (spk)


(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 17 Mart 2017, 22:51:51
(http://i.hizliresim.com/9QoMGk.png) su planda olan var mı gunluk %10 luk odemeyı anında yapıyor mu gerckten  ??? ???
Zooo Sistemi daha önce farklı çalısıyordu bu yeni versiyonu... Sanırım baktılar piyasa iyi daha cok kazanmak istediler.. O planda olan var mı yok mu bilmiyorum bilgigim kadarıyla 2 gun oldu yeni arayuzlerıne kavustular.. Sistemsel olarak daha yeni o yuzden giren var mı yok mu bilgim yok.. 

(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 17 Mart 2017, 22:54:30
Burdaki tasarım ve acıklama konusunda eksıklerım varsa konu hakkında bılgı verırsenız herkonuda eksıklerı tamamlamaya calısırım..

(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Bluxe - 19 Mart 2017, 14:14:41
%10'luk paket ödeme yapıyor mu acaba ? Yatırım yapan var mı ?
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: drlokman - 19 Mart 2017, 17:15:12
%10'luk paket ödeme yapıyor mu acaba ? Yatırım yapan var mı ?
10 luk pakette %100 bileşik faiz var 75 günden önce çekemiyoruz yani.Ben birkaç gün önce yaptım onun olduğunu görünce supporttan rica ettim %2 lik pakete aldılar depositimi
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 19 Mart 2017, 18:31:14
10 luk pakette %100 bileşik faiz var 75 günden önce çekemiyoruz yani.Ben birkaç gün önce yaptım onun olduğunu görünce supporttan rica ettim %2 lik pakete aldılar depositimi

Peki bu compound %100 sabit mi?Yani istediğimiz bir orana çekebiliyor muyuz?Daha önce böyle bir plana yatırım yapmıştım.%100 compound olduğu için ödeme alamadan site scam olmuştu.Compound ayarlanabiliyorsa paket denenebilir.  :y
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Dragot - 19 Mart 2017, 20:08:15
Hocam %2 %3 %4 lük planlarda ana para geri dönüşü varmı
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 19 Mart 2017, 20:10:50
Hocam %2 %3 %4 lük planlarda ana para geri dönüşü varmı

%250 geri dönüşü var.Sanırım plan sonu ana parayı iade ediyor.50. günden sonrası kar.  :y
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 19 Mart 2017, 20:18:05
Sitede oturum açmadan hesaplayıcıyı kullandığımda %10 75 gün boyunca planında compoundu %0 olarak seçebiliyoruz.Oturum açıp yatırım yapma bölümüne geldiğimizde zorunluk olarak %100 seçtiriyor.Yani 75 gün sonunda 127189.535% kar veriyor.Bu oranı vermesi mümkün değil.Sitenin ömrü maksimum 75 gün arkadaşlar.  :y
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 19 Mart 2017, 23:15:46
Sitede oturum açmadan hesaplayıcıyı kullandığımda %10 75 gün boyunca planında compoundu %0 olarak seçebiliyoruz.Oturum açıp yatırım yapma bölümüne geldiğimizde zorunluk olarak %100 seçtiriyor.Yani 75 gün sonunda 127189.535% kar veriyor.Bu oranı vermesi mümkün değil.Sitenin ömrü maksimum 75 gün arkadaşlar.  :y


Destek Ekibi 24 saat hizmet vermektedir ingilizcem o kadar iyi olmadıgı ıcın sadece belirli şeyleri aktarabılıyorum. Ve anında cevap donuyorlar bekleme derdı yok sordugunuz soruya anında cevap alabılıyorsunuz..

HOCAM bende sıze katılıyorum o benım kafamı da karıstırdı onu bende sormak ısterdım destek ekıbıne ama ıngılızcem dedıgım gıbı fazla ıyı degıl. Ingılızcesı olan bırı varsa sorarsa Premium Plans'taki 200 $ Bileşen 100% Astronomik rakam veriyor. Acaba sistemsel olarak yanlıs mı bılıyoruz veya yanlıs mı anlıyoruz veya planda mı bır hata var ? Bunu sormadan bılemıyecegız..

Dayanamadım cevırıyıde acarak yazıstımsımdı bunun dogru oldugunu soyluyor ve o parayı oduyoruz dıyor aklıma mantıgıma uymadı o plan...

(https://i.hizliresim.com/kbv2Zv.png)


(https://i.hizliresim.com/DPJLoy.png)


(https://i.hizliresim.com/2rZMvO.png) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
(https://i.hizliresim.com/yE4yD0.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 19 Mart 2017, 23:19:12
Geçen sene bir site vardı.Uzunca bir süre bu site gibi düşük kar miktarı vererek 2 yıl ödeme yaptı.Daha sonra bu gördüğünüz planlara %99 benzer planlar ekledi.%100 compound veren 75 günlük plana 250 dolar yatırmıştım.Planın bitmesine bir hafta kala site scam olmuştu.Üzülerek söylüyorum ki burada da aynısı olacak.200 dolara 254 bin dolar veriyor çünkü.Bu mümkün değil.  :S
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 19 Mart 2017, 23:20:21
Ama yınede ıngılızcesı cok ıyı olan bırının yazısması cok daha dogru olacaktır dıye dusunuyorum.. Aklıma gelıpte yazamadıgım cevırının buna olanak vermedıgını bılıyoruz yazısmak kısıtlı ama konusarak ıyı ıngılızceye sahıp bırı bunu daha da acıklıga kavusturacagını dusunuyorum...


(https://i.hizliresim.com/yE4yD0.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 19 Mart 2017, 23:21:47
Ama yınede ıngılızcesı cok ıyı olan bırının yazısması cok daha dogru olacaktır dıye dusunuyorum.. Aklıma gelıpte yazamadıgım cevırının buna olanak vermedıgını bılıyoruz yazısmak kısıtlı ama konusarak ıyı ıngılızceye sahıp bırı bunu daha da acıklıga kavusturacagını dusunuyorum...

Yazışmaları okudum.Net bir şekilde 200 doların 75 gün sonunda 254 bin dolar olarak geri döneceğini söylüyor.
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 19 Mart 2017, 23:30:59
Geçen sene bir site vardı.Uzunca bir süre bu site gibi düşük kar miktarı vererek 2 yıl ödeme yaptı.Daha sonra bu gördüğünüz planlara %99 benzer planlar ekledi.%100 compound veren 75 günlük plana 250 dolar yatırmıştım.Planın bitmesine bir hafta kala site scam olmuştu.Üzülerek söylüyorum ki burada da aynısı olacak.200 dolara 254 bin dolar veriyor çünkü.Bu mümkün değil.  :S


Bencede ve herkescede mumkun degıl.. Bir şerket vardı Razzleton 200 dolara 4 ayın sonunda 10.000 $ verıyordu.
Verıyor mu ? Verıyor ama nasıl mı ? Sana 1000 $ verıyor gerısını sıstemde bırakıyor yatırımınız dıye anlayacagınız bu sıstemde bu sekılde yapabılır..

 (spk)

(https://i.hizliresim.com/yE4yD0.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 19 Mart 2017, 23:35:16
Yazışmaları okudum.Net bir şekilde 200 doların 75 gün sonunda 254 bin dolar olarak geri döneceğini söylüyor.


Hocam bana gore Zooo nun adı yetıyor o yuzden yatırımcı olarak vereceklerdır ama nasıl verecekler aklıma su gelır Razzleton gıbı yapacaklardır.. Paranın 3-4 Katını vererek gerısının masraflar ve yatırımınız dıye sıstemde bırakacaklar dıye dusunuyorum bu sadece dusuncem. Yanlıs veya dogru. Razzleton 200 $ atan arkadas 10.000 $ Zaten beklemıyordu sıstemı denemek adına sısteme atmıstı ama Razzleton 1.000 $ verdı o da buna ŞAŞIRMISTI :DD
(https://i.hizliresim.com/yE4yD0.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: drlokman - 19 Mart 2017, 23:45:57
Peki bu compound %100 sabit mi?Yani istediğimiz bir orana çekebiliyor muyuz?Daha önce böyle bir plana yatırım yapmıştım.%100 compound olduğu için ödeme alamadan site scam olmuştu.Compound ayarlanabiliyorsa paket denenebilir.  :y
Diğer düşük oranlılarda ayarlanıyor fakat %10-%12 vs olan programlarda ayarlanamıyor
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: EcoProff55 - 20 Mart 2017, 10:43:20
Arkadaşlar biri bana bu compound olayını söyleyebilir mi biraz yazıştım ama anlayamadım.

Başta %10 luk plana 200 dolar attım baktım 24 saat sonra 20 dolarlık günlük ödeme depozitoma eklendi anladım ki after plan paket.

Sonra mail attım dedim ki yanlış seçmişim paketimi günlüğe taşırmısınız. Saolsunlar ilk günün karı ile birlikte 220 dolar şeklinde paketimi günlük %2 normal plana taşıdılar.

Şimdi burda compound %100 e ayarlı vaziyette duruyor ve bunu değiştirebiliryoruz. Şimdi bunu 50 yapsam noluyo 0 yapsam noluyo veya 100 de bıraksam noluyo ?
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: polat33 - 20 Mart 2017, 12:41:36
Bu site 1,5 yıldır ortalama haftalık %3 veren bi siteydi ve çizgilerinden çıkmıyorlardı, birdenbire tarife ve site değişikliği ilginç oldu, bana göre olay şüpheli ve risk içermektedir, ha öder ödemez demiyorum, belki para toplayıp kaçacaklar diye bu şekilde ani değişiklik yaptılar, belkide yeterli sermaye elde ettilerde bu şekilde değişikliğe gidip uzun süre devam edecekler bilemeyiz fakat bana göre bence dikkat etmekde fayda var ve yatırım yaparken fazla açılmamak faydalı olur diye düşünüyorum, paketlerde bana bir sitenin paketlerini birebir anımsatıyor amma hangisini şimdi hatırlayamadım  ???,
konu baltalama olarak algılanmasın amma bu ani değişiklik midemi bulandırdı, yatırımda dikkatli olalım arkadaşlar.
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: parin35 - 20 Mart 2017, 12:45:53
Bu site 1,5 yıldır ortalama haftalık %3 veren bi siteydi ve çizgilerinden çıkmıyorlardı, birdenbire tarife ve site değişikliği ilginç oldu, bana göre olay şüpheli ve risk içermektedir, ha öder ödemez demiyorum, belki para toplayıp kaçacaklar diye bu şekilde ani değişiklik yaptılar, belkide yeterli sermaye elde ettilerde bu şekilde değişikliğe gidip uzun süre devam edecekler bilemeyiz fakat bana göre bence dikkat etmekde fayda var ve yatırım yaparken fazla açılmamak faydalı olur diye düşünüyorum, paketlerde bana bir sitenin paketlerini birebir anımsatıyor amma hangisini şimdi hatırlayamadım  ???,
konu baltalama olarak algılanmasın amma bu ani değişiklik midemi bulandırdı, yatırımda dikkatli olalım arkadaşlar.
Aynen hocam az veren sistem birden oranlarini yukseltti ilginc bence dikkatli olmakta fayda var ... fazla acilmaya gelmez
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: parin35 - 20 Mart 2017, 12:52:49
Ayrica konuyu acan arkadas 41 monitorden onayli demis ilginc , monitorler hepsi parali askerdir en iyi monitor gelirkapisi.com bence insanlar almiyorsa hemen almadim diyor bir sorunmu var felan hemen olay netlesiyor ben acikcasi monitorlere inanmiyorum sizi bilmem ....
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 13:52:57
Diğer düşük oranlılarda ayarlanıyor fakat %10-%12 vs olan programlarda ayarlanamıyor


Sistem kendısınce zaten %100 olarak ayarlı sıstemsel olarak bunu gerektırıyor sureklı katlanarak verebılmesı adına bu yapılmıs. Mesela Bırı yatırım yaptı ve orda ayarlamayı unuttu veya bılmıyor o zaman zarar etmıs olacak veya sıte bu vaad ettıgı parayı vermıyor dıyecektır. Orda kı ayarlama bana mantıklı geldı..


(https://i.hizliresim.com/Eg3ba9.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 13:56:48
Arkadaşlar biri bana bu compound olayını söyleyebilir mi biraz yazıştım ama anlayamadım.

Başta %10 luk plana 200 dolar attım baktım 24 saat sonra 20 dolarlık günlük ödeme depozitoma eklendi anladım ki after plan paket.

Sonra mail attım dedim ki yanlış seçmişim paketimi günlüğe taşırmısınız. Saolsunlar ilk günün karı ile birlikte 220 dolar şeklinde paketimi günlük %2 normal plana taşıdılar.

Şimdi burda compound %100 e ayarlı vaziyette duruyor ve bunu değiştirebiliryoruz. Şimdi bunu 50 yapsam noluyo 0 yapsam noluyo veya 100 de bıraksam noluyo ?


Bıldıgım kadar sistemsel olarak onu % 100 Yaparsan cekılebılır hesabına para gecmıyor sureklı kar elde etmek ıcın ana paranın ustune eklenıyor.. % 50  Yaparsan veya ıstedıgın ayarı verırsen  % uzerınden Ana parana veya cekılebılınır hesabına gecer.. Yanı parayı 2 ye ayırmıs oluyorsun.. Yarısı cekılebılınır hesabınıza yatar. Dıger yarısıda Anaparaya eklenerek eklendıgı gunden ıtıbaren yıne 75 gunluk bır surec baslatmıs oluruz anlamına gelıyor dıye bılıyorum.. Yanlısım varsa Duzeltın..


(https://i.hizliresim.com/Eg3ba9.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 14:01:25
Bu site 1,5 yıldır ortalama haftalık %3 veren bi siteydi ve çizgilerinden çıkmıyorlardı, birdenbire tarife ve site değişikliği ilginç oldu, bana göre olay şüpheli ve risk içermektedir, ha öder ödemez demiyorum, belki para toplayıp kaçacaklar diye bu şekilde ani değişiklik yaptılar, belkide yeterli sermaye elde ettilerde bu şekilde değişikliğe gidip uzun süre devam edecekler bilemeyiz fakat bana göre bence dikkat etmekde fayda var ve yatırım yaparken fazla açılmamak faydalı olur diye düşünüyorum, paketlerde bana bir sitenin paketlerini birebir anımsatıyor amma hangisini şimdi hatırlayamadım  ??? ,
konu baltalama olarak algılanmasın amma bu ani değişiklik midemi bulandırdı, yatırımda dikkatli olalım arkadaşlar.


(https://i.hizliresim.com/Eg3ba9.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)

Hocam hangısı rısklı degıl kı ?¿  (spk)
Benım aklıma su gelır yelpazeyı genıslettıler.. Yenı ıslere gırerek daha cok sermaye ıle gırısmek ıstedıler dıye aklıma gelır. Tabı nıyet kacmaksa bunca ugras ve bunca emek nııcın ?  Bu tur yatırım sıtelerınde SUPHECILIK herzaman ıyıdır. SSS (Yardım) Bolumune gırerek merak edılen herseyın acıklaması var..
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 14:06:34
Ayrica konuyu acan arkadas 41 monitorden onayli demis ilginc , monitorler hepsi parali askerdir en iyi monitor gelirkapisi.com bence insanlar almiyorsa hemen almadim diyor bir sorunmu var felan hemen olay netlesiyor ben acikcasi monitorlere inanmiyorum sizi bilmem ....


Monıtorler ve forum sayfaları  Tanıtmak, yorumlamak, ve ispatlamak ıcın varlar. Bunlar olmasaydı Boyle sıtelerın varlıgından nereden haberımız olabılırdı kı ? Burasıda hem tanıtım hemde kanıt vede yorumlamak ıcın var ve herkes olumlu veya olumsuz dusuncesını paylasarak sıstem hakkında bır kanıyavarıyoruz. Yoksa nasıl bıryerlere yatırım yapardık kı. Buradaysak yatırım yapmak ıcın  veya zaman gecırmek ıcın burdayız.


(https://i.hizliresim.com/Eg3ba9.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 14:44:56

Bıldıgım kadar sistemsel olarak onu % 100 Yaparsan cekılebılır hesabına para gecmıyor sureklı kar elde etmek ıcın ana paranın ustune eklenıyor.. % 50  Yaparsan veya ıstedıgın ayarı verırsen  % uzerınden Ana parana veya cekılebılınır hesabına gecer.. Yanı parayı 2 ye ayırmıs oluyorsun.. Yarısı cekılebılınır hesabınıza yatar. Dıger yarısıda Anaparaya eklenerek eklendıgı gunden ıtıbaren yıne 75 gunluk bır surec baslatmıs oluruz anlamına gelıyor dıye bılıyorum.. Yanlısım varsa Duzeltın..


(https://i.hizliresim.com/Eg3ba9.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Hocam dun planı degıstırmıstım ve ana paramın ustune gunluk karı eklemısler.. %100 Yapıldıgında Yanı bır depozıto veya 51$ Guzelınden kar vereceklerdır.. Bunuda bırkacgun sonra net bır sekılde anlarız..
(https://i.hizliresim.com/QaQRPV.png)


(https://i.hizliresim.com/Eg3ba9.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)

Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: EcoProff55 - 20 Mart 2017, 15:16:28
Tamamdır ben şimdi 3000 dolar girdim 220 de önceden vardı hepsini %50 den açtım şimdi 5 days per week diyor . Yani haftada 5 gün ödüyor sanırım . 60 dolar toplam karın 30 u auto reinvest gibi olavak bekleyip görelim.
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: EcoProff55 - 20 Mart 2017, 15:19:35
Ayrica konuyu acan arkadas 41 monitorden onayli demis ilginc , monitorler hepsi parali askerdir en iyi monitor gelirkapisi.com bence insanlar almiyorsa hemen almadim diyor bir sorunmu var felan hemen olay netlesiyor ben acikcasi monitorlere inanmiyorum sizi bilmem ....

Zaten monitörde beklemeye düşen ödeme varsa sayısına varana kadar görüyorsun . Tradeex ve tree7 de bile 3-5 bekleyen var şuan zooo da bekleyen sayısı sıfır problemli sayısı 0 hepsi ödeniyor. Kendi gelirini tradexten çek monitörde beklemeye +1 olarak düşüyor zaten.

Herşey rulet gibi , kafamızda patlamazsa bizdedir .
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 15:56:15
Tamamdır ben şimdi 3000 dolar girdim 220 de önceden vardı hepsini %50 den açtım şimdi 5 days per week diyor . Yani haftada 5 gün ödüyor sanırım . 60 dolar toplam karın 30 u auto reinvest gibi olavak bekleyip görelim.

Hocam hayırlı olsun.. RISKSIZ ıs yoktur.. Ben keske 2 Plana gırseydım dıyorum ama bır kere gırdık dursun bakalım ne olacak ılerlıyen zamanlarda ona da gırılır ama once sıstemı denemek adına 1 plandayım. BOL KAZANCLAR DILIYORUM.  (spk)


(https://i.hizliresim.com/7qAkdm.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: ahmetsimsek - 20 Mart 2017, 18:55:31
ustam payeerda 250 dolarım varda 75 days %10a yatırım yapılır mı sizce yoksa tüm ödemeler pendingte kalmasın :D
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 19:29:37
ustam payeerda 250 dolarım varda 75 days %10a yatırım yapılır mı sizce yoksa tüm ödemeler pendingte kalmasın :D


Hocam walla ben pısman oldum keske bende %10 gırseydım dıye dusunuyorum. ama bır kere oyle gırdım. Bırsey dıyemem kazanmakta senın kaybetmekte. Sımdı sana ben nasıl garantı vereyım  :DD  Gonlunden ne gecıyorsa ona gırebılır veya gırmıyebılırsın. DESTEK EKIMI ANINDA CEVAP VERIYOR.. Istersen onlarada bır danıs  (spk)  Benım yapacagım şu olur Kayıt olmayı dusunursen REFIMDEN Bana gelen yuzdelıgın yarısını sana ıade ederım..  ($$) (spk)


(https://i.hizliresim.com/7qAkdm.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: ahmetsimsek - 20 Mart 2017, 19:37:30
Anladım hocam :D yani demek istediğim şu atıyorum ben yatırırım parayı yatrmamış gibi gösterir mi site çalışrken felan fakat bakıyım hocam mümkün olursa 500 dolarladagirebiliirim :) kayıt olursam olurum sizden :)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 20 Mart 2017, 21:16:23
Anladım hocam :D yani demek istediğim şu atıyorum ben yatırırım parayı yatrmamış gibi gösterir mi site çalışrken felan fakat bakıyım hocam mümkün olursa 500 dolarladagirebiliirim :) kayıt olursam olurum sizden :)Hocam 500 atacagınıza mınımum atın baktınız sıkıntı yok o zaman yatırımınızı yaparsınız.. Zaten nıyet varsa gırmeye rısk alınmıs demektır.. Ama sızı uymuyecek olsun kı kazancınız da karınız da hangısı olursa olsun ona gore hareket edınız..


(https://i.hizliresim.com/7qAkdm.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: mehmetbey - 20 Mart 2017, 21:41:21
Bu site 1,5 yıldır ortalama haftalık %3 veren bi siteydi ve çizgilerinden çıkmıyorlardı, birdenbire tarife ve site değişikliği ilginç oldu, bana göre olay şüpheli ve risk içermektedir, ha öder ödemez demiyorum, belki para toplayıp kaçacaklar diye bu şekilde ani değişiklik yaptılar, belkide yeterli sermaye elde ettilerde bu şekilde değişikliğe gidip uzun süre devam edecekler bilemeyiz fakat bana göre bence dikkat etmekde fayda var ve yatırım yaparken fazla açılmamak faydalı olur diye düşünüyorum, paketlerde bana bir sitenin paketlerini birebir anımsatıyor amma hangisini şimdi hatırlayamadım  ???,
konu baltalama olarak algılanmasın amma bu ani değişiklik midemi bulandırdı, yatırımda dikkatli olalım arkadaşlar.

 +1
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Developer - 20 Mart 2017, 21:43:05
Bulaşmayayım, okuyup geçeyim dedim de iş bilmez insanların hatrına bildiğimi paylaşmadan geçemedim.

Klasik bir HYIP taktiği olan siteni aktif et ve uykuya al oltasına geldiniz. Site 770 gündür aktif bir site değildir. Bakınız aşağıda size sitenin 25 Şubat 2017 tarihli web archive kayıtlarını veriyorum.

https://web.archive.org/web/20170225042705/https://zooo.cc/

Site belirli güne ulaşıp sektörde en uzun paying görünen site ünvanına ulaştıkdan sonra, genellikle bir anda videolar, sertifikalar, site tasarımları ve paketleri aktiflenir ve insanları ise 770 gündür biz zaten aktifiz yalanı ile kendisine çeker.

Bu bilgiyi paylaşmam da konu baltalamak değil, aldatıcı bilgilerin  gün açığına çıkarıp insanların bu riski ve yalanı görerek sisteme katılmalarıdır.

Herkese bol şans  ;)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: ahmetsimsek - 20 Mart 2017, 22:22:23
Bulaşmayayım, okuyup geçeyim dedim de iş bilmez insanların hatrına bildiğimi paylaşmadan geçemedim.

Klasik bir HYIP taktiği olan siteni aktif et ve uykuya al oltasına geldiniz. Site 770 gündür aktif bir site değildir. Bakınız aşağıda size sitenin 25 Şubat 2017 tarihli web archive kayıtlarını veriyorum.

https://web.archive.org/web/20170225042705/https://zooo.cc/

Site belirli güne ulaşıp sektörde en uzun paying görünen site ünvanına ulaştıkdan sonra, genellikle bir anda videolar, sertifikalar, site tasarımları ve paketleri aktiflenir ve insanları ise 770 gündür biz zaten aktifiz yalanı ile kendisine çeker.

Bu bilgiyi paylaşmam da konu baltalamak değil, aldatıcı bilgilerin  gün açığına çıkarıp insanların bu riski ve yalanı görerek sisteme katılmalarıdır.

Herkese bol şans  ;)
Hocam doğru diyorsunuzda yabbancı forumlarda açılan konularda 2 yıl önce açılmış bu dandik web archive sitesine neden güvenelim?Merak doğrrultusunda sordum yanlış anlaşılma olmasın
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: ahmetsimsek - 20 Mart 2017, 22:52:16
(http://oi63.tinypic.com/mrbm6q.jpg)
arkadaşlar burada anlayamadım olayı ve  kazanç gördüğünüz gibi çok uçuk  (hydr)
oradaki yardımcı da birşey bilmiyor ben söyleyemem diyor planda bileşim var diyor bir çözemedim durumu  ??? ???


200 dolar yatırdım denemek için inşallah devam eder 1-2 yıl :D
buraya yazarım ödeme alabilirsem inşallah
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 21 Mart 2017, 02:27:49
Bulaşmayayım, okuyup geçeyim dedim de iş bilmez insanların hatrına bildiğimi paylaşmadan geçemedim.

Klasik bir HYIP taktiği olan siteni aktif et ve uykuya al oltasına geldiniz. Site 770 gündür aktif bir site değildir. Bakınız aşağıda size sitenin 25 Şubat 2017 tarihli web archive kayıtlarını veriyorum.

https://web.archive.org/web/20170225042705/https://zooo.cc/ (https://web.archive.org/web/20170225042705/https://zooo.cc/)

Site belirli güne ulaşıp sektörde en uzun paying görünen site ünvanına ulaştıkdan sonra, genellikle bir anda videolar, sertifikalar, site tasarımları ve paketleri aktiflenir ve insanları ise 770 gündür biz zaten aktifiz yalanı ile kendisine çeker.

Bu bilgiyi paylaşmam da konu baltalamak değil, aldatıcı bilgilerin  gün açığına çıkarıp insanların bu riski ve yalanı görerek sisteme katılmalarıdır.

Herkese bol şans  ;)


HYIP Demekle Baltayı tasavurmak degılmıdır ?¿ veya Nasrettın hocanın dedıgı gıbı ya tutarsa.. Kımı tutuyor kımı tutmuyor.. Kesın bılınen bırsey varsa herkesın ısı ne burda ?  (spk)
Sızın yayınlamıs oldugunuz goruntu Zooo nun eskı goruntusu ve bunu bılmeyen yok kı ne ben ne de bır baskası sıtenın gıdısatı hakkında bır fıkre sahıp olamayız sadece fıkır one surebılırız. Bu sadece Zooo Sıstemı ıcın degıl tum sıstemler ıcın aynı sey gecerlı oldugunu dusunuyorum.. Cok guvenıpte ortadan 3-5 tane bırden kaybolan sıtelere acaba ınsanlar ne dusunuyordu ?¿ Kazanırken ınsanların kullandıgı bır soz vardır  bu sıte guvenlı deyıpte ınsanları arkasına alıp kazanclar elde ettıkce o sıte guvenlı ADINI alır ama kaybettırınce bızde bılemıyorduk boyle bırsey yapacaklarını derler.. Sızde bızde sunu bırlıkte bıldıgımız bırsey var.. Enınde sonunda tum sıstemler gıdecek belkı 1 veya 2 en fazla 3 tanesı ayakta kalabılecektır. Bunu kestırmek mumkun olmadıgını hepımız bılıyoruz. Ben Zooo ıcın guvenılır bır lımandır demıyorum. ve sıstemın verdıgı kar marjı bu sekılde degıldı. Şirket kendını ya yenılıyor yenı adımlar atmak ıcın bızlere ıhtıyacı var veya ortadan tuymek ıcın boyle bır gırısıme yoneldı. Madem kı gidecek bu kadar emek harcadı bence bayagı guzel bır yerde yapmıs bunca zahmet nıye ? Bunca zahmetı alan bır yer orda kı fıyatların ucuk oldugunu bılmeden mı yaptı kım ınanır kı orda kı % rakamlara 19 martta yazmıs oldugum bır sıte adı vermıstım ( Bir şerket vardı Razzleton 200 dolara 4 ayın sonunda 10.000 $ verıyordu.
Verıyor mu ? Verıyor ama nasıl mı ? Sana 1000 $ verıyor gerısını sıstemde bırakıyor yatırımınız dıye anlayacagınız bu sıstemde bu sekılde yapabılır.. ) dıye yazmıstım. Bu sıte ne kadar gıder bılınmez ama elbet gıdecek. Kımsenın kayıt olmasına gerek yok. Insan oncelıkle kendısı rıskı alır ve bende bunu yaptım kımseyede gel kardesım ben bu sıte sana kazandırır da dıyemem. Herkes kendısınden sorumludur. Kendımce denemek amacıyla kendı yatırımımı yaptım ısteyen gelır kendısı de benım gıbı dener ısteyen kacacak gozuyle bakıp gırmez... Bunun ustune baska da soylenecek bırseyler varsa buyursun...

(https://i.hizliresim.com/7qAkdm.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Khiron - 21 Mart 2017, 03:30:06
Hocam doğru diyorsunuzda yabbancı forumlarda açılan konularda 2 yıl önce açılmış bu dandik web archive sitesine neden güvenelim?Merak doğrrultusunda sordum yanlış anlaşılma olmasın

dandik web archive (yvr)

15 yıldır internet sitelerini loglayan girişim kendisi. bir nevi internet siteleri için soy kütüğü, adli sicil kaydı, dün neydi bugün ne oldu servisi.
https://en.wikipedia.org/wiki/Wayback_Machine
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: EcoProff55 - 21 Mart 2017, 12:23:25
Arkadaşlar %10 75 days daily yazan programda şöyle bir ayrıntı var :

200 dolar üzerinden örnek veriyorum ---> Günlük 20 dolar depozitonuzun üzerine ekleniyor 220 240 260 280 300 320.... diye gidiyor ve 75. Günün sonunda paranızı çekebiliyorsunuz ancak.

Bu şekilde yatıracaksanız o parayı unutacaksınız yemeğe gittim gezdim eğlendim veya parayı kaybettim mantığıyla o parayı oraya atacaksınız gelirse ne âlâ
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: alemburda - 21 Mart 2017, 12:54:47
Arkadaşlar %10 75 days daily yazan programda şöyle bir ayrıntı var :

200 dolar üzerinden örnek veriyorum ---> Günlük 20 dolar depozitonuzun üzerine ekleniyor 220 240 260 280 300 320.... diye gidiyor ve 75. Günün sonunda paranızı çekebiliyorsunuz ancak.

Bu şekilde yatıracaksanız o parayı unutacaksınız yemeğe gittim gezdim eğlendim veya parayı kaybettim mantığıyla o parayı oraya atacaksınız gelirse ne âlâ

zaten 75 güne atsam bırak şakayı gerçekten ben o parayı unuturum  :D
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: ahmetsimsek - 21 Mart 2017, 14:36:29
Arkadaşlar %10 75 days daily yazan programda şöyle bir ayrıntı var :

200 dolar üzerinden örnek veriyorum ---> Günlük 20 dolar depozitonuzun üzerine ekleniyor 220 240 260 280 300 320.... diye gidiyor ve 75. Günün sonunda paranızı çekebiliyorsunuz ancak.

Bu şekilde yatıracaksanız o parayı unutacaksınız yemeğe gittim gezdim eğlendim veya parayı kaybettim mantığıyla o parayı oraya atacaksınız gelirse ne âlâ
hocam o ayrintiyi nerde gordunuz soylermisiniz?Bilesim %100 seciliyor ancak %0 yok dediginiz tam olarak o mu ben yatirdim 200 dolarda tam aciklarsaniz sevinirim
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: EcoProff55 - 23 Mart 2017, 02:30:34
hocam o ayrintiyi nerde gordunuz soylermisiniz?Bilesim %100 seciliyor ancak %0 yok dediginiz tam olarak o mu ben yatirdim 200 dolarda tam aciklarsaniz sevinirim

Paketim olduğundan biliyorum.
%10 daily dediği aslında after plan paket bunu bilmeniz yeterli.
Günlük ödemesi yok plan sonu payout  :y
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 23 Mart 2017, 02:45:14
 (ok) Ödeme KANITI Eklenmiştir.. (spk)

KAYIT OLMAK ICIN >>>> TIKLA (https://zooo.cc/?ref=Mesut)

ÖDEME KANITINA BURDAN BAKABILIRSINIZ:>>>>  https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 24 Mart 2017, 01:41:20
 (ok) Ödeme KANITI Eklenmiştir... ($$) (spk)


KAYIT OLMAK ICIN >>>> TIKLA (https://zooo.cc/?ref=Mesut)

ÖDEME KANITLARINA BRDAN BAKABILIRSINIZ: https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new

Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: efe22 - 24 Mart 2017, 15:54:30
Paketim olduğundan biliyorum.
%10 daily dediği aslında after plan paket bunu bilmeniz yeterli.
Günlük ödemesi yok plan sonu payout  :y
Hocam ustteki yorumunuzda 200 dolar uzerinden ornek var 200-220.... boyle boyle gider bu peki bunu %100 Compouding olarak hesaplarsak hesap makinelerinden 75 gunun gectikten sonra cekecegimiz miktar 254379.07 $ ? :D
Bu Premium planlar after plan olarak geciyorsa + olarak compouding burda tam ne ise yariyor after plan ise ? ..... kafam karisti :D
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: redhotcity - 24 Mart 2017, 16:22:03
Hocam ustteki yorumunuzda 200 dolar uzerinden ornek var 200-220.... boyle boyle gider bu peki bunu %100 Compouding olarak hesaplarsak hesap makinelerinden 75 gunun gectikten sonra cekecegimiz miktar 254379.07 $ ? :D
Bu Premium planlar after plan olarak geciyorsa + olarak compouding burda tam ne ise yariyor after plan ise ? ..... kafam karisti :D

plan after olarak geçmiyo ama %100 compound olduğu için dönem sonuna kadar para çekilemiyor.Bu hesapla 75 gün sonra  254k dolar ödemesi lazım.Bu parayı ödemeyeceğine göre uzak durun.
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ 75 Gün %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 777 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 30 Mart 2017, 13:46:26
 (ok) Ödeme KANITI eklenmıştir.. Ödemeler Sıkıntısız Devam  Etmektedir..  ($$) (spk)

KAYIT OLMAK ICIN >>> TIKLA (https://zooo.cc/?ref=Mesut)

ÖDEME KANITLARINA BURDAN BAKABILIRSINIZ:
https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new


(https://i.hizliresim.com/7qAkdm.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)


Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 790 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: hasan kaya - 05 Nisan 2017, 03:27:45
Zooo.cc canlı destek Ekibine zarf attım ,bir ay içinde şirket kapanıcakmış dedim ,bana verdiği cevap ; yatırım havuzunu genişletiyoruz dedi.cevap çelişkili hazır cevap bence zooo.cc 20 güne patlar dikkatli olun arkadaşlar..
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 790 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 06 Nisan 2017, 22:48:56
Zooo.cc canlı destek Ekibine zarf attım ,bir ay içinde şirket kapanıcakmış dedim ,bana verdiği cevap ; yatırım havuzunu genişletiyoruz dedi.cevap çelişkili hazır cevap bence zooo.cc 20 güne patlar dikkatli olun arkadaşlar..
Patlayacaksa patlasın da para da benım keyfte benım. Kazandırdıgı zaman guzel oluyorda kaybettırdıgı zaman mı kotu oluyor. Garantı kazandıran bır sıstem varmıs gıbı konustun. Kısısel fıkrıne saygım var ama kapanmazsa gelıp yatırım yapacakmısın ?
Madem kı arastırdın neden turkıye temsılcısını aramıyorsun ?  (spk)  Supheye yer verme turk temsılcılerını aramanı tavsıye ederım.. Sıtede telefonları mevcut.  (spk)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ★★★ 790 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 06 Nisan 2017, 22:56:33
Zooo.cc canlı destek Ekibine zarf attım ,bir ay içinde şirket kapanıcakmış dedim ,bana verdiği cevap ; yatırım havuzunu genişletiyoruz dedi.cevap çelişkili hazır cevap bence zooo.cc 20 güne patlar dikkatli olun arkadaşlar..


Buyrun turkıye temsılcılerımız.. MERAGINIZI GIDERMEK ICIN ARAYABILIRSINIZ..


(https://i.hizliresim.com/ojXE9Q.png)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 07 Nisan 2017, 01:24:22
 (ok) (ok) DENEME AMACLI BUGUNKU KAR CEKILMIS OLUP ODEME KANITLARINA EKLENMISTIR.. ($$) (spk)


ÖDEME KANITLARINA ULASMAK ICIN ASAGIDAKI LINTEN BAKABILIRSINIZ

https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new

(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 07 Nisan 2017, 01:30:40
(https://i.hizliresim.com/ZZXZa0.png) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 10 Nisan 2017, 15:03:54
 (ok)  Dunun karı cekılmıstır ve kanıtlara eklenmıstır...  ($$)


ODEME KANITLARI BOLUMUNDEN BAKABILIRSINIZ..
https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new

(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: hasan kaya - 12 Nisan 2017, 00:52:10
Arkadaşlar " %10 daily 75 days " 200$ luk paket haftalık ödeme yapıyor mu ne kadar ödüyor bilgisi olan var mı .
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 12 Nisan 2017, 00:56:09
Arkadaşlar " %10 daily 75 days " 200$ luk paket haftalık ödeme yapıyor mu ne kadar ödüyor bilgisi olan var mı .

75. gün sonunda ödeme yapıyor.


200 dolar yatırım 75 gün sonunda 254 bin dolar dolar olarak geri dönüyor.
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: hasan kaya - 12 Nisan 2017, 01:57:03
Kardeş bu parayı verirler mi sence fikrin nedir aklım almıyo valla .
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 12 Nisan 2017, 01:57:37
Hayır vermezler.Sitenin yaklaşık 1 ay ömrü kaldı.
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 12 Nisan 2017, 21:14:59
Hayır vermezler.Sitenin yaklaşık 1 ay ömrü kaldı.


Bıldıgın bırsey varsa bızımlede paylas o kadar net konustun kı sıtenın sahıbıymıs gıbı yazdın  (spk)
Sureklı parayı ıcerde cevırıyorum. Cevırmektense artık cekeyım parayı..
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: Mucahid - 12 Nisan 2017, 21:20:08

Bıldıgın bırsey varsa bızımlede paylas o kadar net konustun kı sıtenın sahıbıymıs gıbı yazdın  (spk)
Sureklı parayı ıcerde cevırıyorum. Cevırmektense artık cekeyım parayı..

Site yeni tasarıma geçtikten en azla 70 gün sonra ödeme yapmayı bırakacak.Tek emin olduğum kısım bu.
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 12 Nisan 2017, 21:23:19
Site yeni tasarıma geçtikten en azla 70 gün sonra ödeme yapmayı bırakacak.Tek emin olduğum kısım bu.


İşallah dediğin cıkar..
17 MART ta gırdım bakalım artık sen benden daha tecrubelısın ısallah yanılmazsın..  (spk)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 17 Nisan 2017, 18:31:07
 (ok)  Sistem ödemelerine devam etmektedir.. ($$)


Ödeme Kanıtlarına burdan bakabılırsınız..
https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/new/#new


(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 19 Nisan 2017, 15:48:15
 (ok)  18.04.2017 Ödeme Kanıtı Eklenmiştir ($$)
Ödeme Kanıtlarına Burdan Bakabilirsiniz...
https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/msg500445/#msg500445


(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)
Başlık: Ynt: Zooo ★★★ %250 Kar ★★★ Günlük Gelir ANLIK CEKIM ★★★ 800 Gündür Sistem AKTIF ★★★
Gönderen: freebooyalex - 19 Nisan 2017, 15:50:18
 (ok)  19.04.2017 Ödeme Kanıtı Eklenmiştir.. ($$)

Ödeme Kanıtlarına Burdan Bakabılırsınız...
https://www.gelirkapisi.com/odeme-kanitlari/zooo-odeme-kanitlari/msg500445/#msg500445

(http://i.hizliresim.com/2r10zN.gif) (https://zooo.cc/?ref=Mesut)